7 причин придбати зволожувач повітря у будинку. Топ питань

7 причин придбати зволожувач повітря у будинку. Топ питань

Дата: 05.11.2020 Переглядів: 12751 Коментарі: 0

У літню пору проблем з вологістю повітря практично немає. У приміщення його поступає достатня кількість, і волога перебуває у нормі. Не можна сказати того ж про осінньо-зимовий період. Холод за вікном змушує нас ховатися в тепло, провітрювати все рідше, а опалювальні прилади «їдять» вологу, якої і так не багато. Відчуття свіжості нам дає не холод, а норма вологості, яка важлива для комфортного самопочуття людини. Наявність зволожувача вирішить це питання дуже швидко. Детальніше про причини купити, і чи потрібен зволожувач повітря говоримо сьогодні.

1.    Зменшує кількість пилу

Не залежно від того у якому приміщенні ми знаходимося, пил - це невід'ємна частина нашого життя. Десь її більше, десь менше, але вона присутня скрізь. Чи допомагає зволожувач повітря від пилу? Так. Частинки пилу легко насичуються вологою, стають важкими і осідають. А це означає, що людина її не вдихає, пил залишається на поверхні. Якщо вологи недостатньо, вона продовжує літати. Це може провокувати напади астми і бронхоспазми у людей з алергією та астмою.

2.    Чи допомагає зволожувач повітря у боротьбі із вірусами та бактеріями

Наш організм має захисну функцію у вигляді слизових, які захищають ніс і горло від впливу на них патогенної флори. Саме вони не дають пилу і бактеріям проникнути в легені. Однак, якщо вони пересихають, захисний механізм втрачає свій творчий хист, а шкідливі частинки із легкістю потрапляють в організм. Зволожувач повітря допомагає тримати слизові у нормі.

3.    Чи підвищить якість сну

Дискомфорт, який доставляє сухе повітря значно впливає на якість сну. Недосипаючи, людина втрачає рівень працездатності, стає млявою і дратівливою, можуть з'явитися головні болі та інші неприємні симптоми. Краще подбати про наявність зволожувача з іонізатором, який буде працювати над нормою вологи і очищати повітря, щоб сон був не тільки комфортним, але і безпечним.

4.    Стан шкіри, волосся і нігтів покращиться

Ні для кого не секрет, що вода - невід'ємна складова життя всього живого. Її корисно не тільки пити, але і взаємодіяти зовнішньо. Для шкіри важливо зберігати водний баланс, для цієї функції рекламується маса кремів і засобів. Зволожувач повітря не гірше справляється із насиченням організму вологою. Допомагає боротися із почуттям стягнутості і лущенням. Крем це добре, а природне і нешкідливе насичення шкіри, волосся, нігтів, все ж краще.

5.    Чи корисний зволожувач повітря для здоров'я дітей

Норма вологи у приміщенні повинна бути в діапазоні 40-60%. Лікарі рекомендують придбати зволожувач повітря в дитячу кімнату. Діти дуже чутливі до впливів зовнішнього середовища, особливо у дитячому віці. Тому дуже важливо забезпечити їм комфортний клімат в кімнаті для здорового сну і розвитку, нормального водного балансу шкіри і слизових, для боротьби із вірусами та бактеріями.

6.    Здорові очі

В умовах сучасного світу, коли більшість людей працюють за комп'ютерами, дивляться телевізор або проводять тривалий час у телефоні, шкіра навколо очей і слизові легко втрачають вологу, пересихають, і на цьому фоні можуть виникати запальні процеси.

7.    Зволожувач 2в1

Зараз не так часто можна зустріти пристрій, який буде тільки зволожувати. Сучасна техніка оснащена додатковими функціями, які покращують якість життя людини.
Ультразвукові зволожувачі Neoclima мають низький рівень шуму, 17 годин безперервної роботи, холодний і теплий пар. Вбудований іонізатор, який очистить повітря.
Мийка повітря Neoclima включає в себе зволоження і трирівневу систему очищення (миття) повітря: абсорбуючий диск, вугільний і HEPA фільтри.


Можна спробувати досягти вологості у будинку самостійно за допомогою підручних засобів, кожен день, витрачаючи на це багато часу і сил. А можна один раз купити зволожувач повітря і він все зробить за вас.

Зв’язані статті

Зв’язані товари

Коментарі

Написати коментар