Англійська компанія кліматичної техніки Neoclima


Neoclima логотип Бренд року

Торговий бренд Neoclima, як компанія кліматичної техніки, з'явилася на ринку України з 2007 року - це результат плідної праці міжнародних інвесторів по винаходу продукту високої якості, що володіє сучасними технологіями й високими технічними показниками, але в той же час має доступну ціну.

Ідея ТМ NEOCLIMA має яскраве відображення в самій своїй назві:

  • «NEO» — інноваційний, сучасний, новітній;
  • «CLIMA» — атмосфера, клімат, повітря яке навколо нас.

Перше правило в підборі професіоналів в команду для виробництва своєї продукції завжди було - чітко дотримуватися принципів незмінної надійності і якості, що за підсумком і створило позитивні умови для створення воістину обладнання надійного при експлуатації і конкурентоспроможного за вартістю на ринку кліматичної техніки.

Основне правило успіху бренду NEOCLIMA

Важливим пунктом успіху компанії завжди залишається злагоджена робота колективу професіоналів, що будується на конкретному поділі завдань, безперервному взаємообмін даними та ідеями. Аналіз систематично проводиться майстрами, взаємообумовлених метою вийти на перші верхні позиції в галузі, що і дає можливість регулярно удосконалити, допрацьовувати і впроваджувати все нові позиції, моделі. А також використовувати інноваційні технології в сфері виготовлення, випробування і перевірки надійності продукції. Що не залишилося непоміченим, так як в 2012 році марка Neoclima була нагороджена в Україні званням «Бренд року 2012» в категорії «Бездоганна якість», це ще раз підкреслило ступінь якості виробленого обладнання.

РЕБРЕНДИНГ ТМ NEOCLIMA - НОВИЙ ДИЗАЙН КЛІМАТИЧНОГО БРЕНДА НЕОКЛІМА

Виконавчий директор, Нейл Янг, звернувся до партнерів і споживачів, в цілому, де повідомив про закінчення процесу ребрендингу

«У 2013 році була запущена масштабна, складна процедура оновлення ТМ NEOCLIMA. Переглянули схему і напрямки розвитку компанії. Помітно збільшили "портфель продукції", оновили практично весь модельний ряд, були посилені рамки контролю якості при виробництві.

Були додані нові категорії техніки:

Наступне рішення в реставрації бренду стала зміна слогана.

В початку 2014-го, ТМ Neoclima презентувала, нове, сучасне і більш відповідне філософії бренду гасло:

«Якість кожному».

«У цих словах ми хочемо укласти поняття: високої якості і надійності обладнання. А найголовніше абсолютну доступність широкому колу споживачів, з точки зору широти асортименту, технічних характеристик, дизайнерських рішень, і вартості продукції »- заявив директор в своєму зверненні.

Останнім етапом в ребрендинг компанії NЕОКЛІМА став зміна логотипу.

Дана подія випала на 2016 рік.

Нова емблема NEOCLIMA відображає якість на новому рівні, досягнуте компанією. Вона включає в себе легкість і простоту, сучасний стриманий шрифт і суворе виконання квітів:

«Оновлений дизайн емблеми відображає довговічність, сучасність і технологічність лінійки продукції. А в закріпленні всього вищесказаного, хочу підкреслити, що за останні 3 роки ми в три рази знизили показник поломок до неймовірно низьких 0,14%, а частина ТМ NEOCLIMA в Україні на ринку кліматичної техніки зросла в 2 рази - до 16 відсотків » - підсумував пан Нейл Янг.

Компанія Neoclima вдячна кожному покупцеві за довіру і гарантує, що буде продовжувати вдосконалювати якість своєї продукції, збільшувати асортимент, впроваджувати сучасні технології і підвищувати рівень сервісу.