Підігрів дренажа

Робота кондиціонеру в зимовий період
Сучасні кондиціонери складається з внутрішнього й зовнішнього блоку. Вони працюють в режимі охолодження та обігріву. Влітку кондиціонер використовують, щоб створити комфортні умови під час спеки, охолоджують приміщення, а восени та взимку – ним зігріваються. Але мало хто знає, що для більш продуктивної роботи на обігрів в умовах холодних низьких температур, спліт-системі потрібна допомога у вигляді – зимових комплектів. Одним з таких важливих аксесуарів для роботи кондиціонеру взимку є підігрів дренажу. Розглянемо на прикладі Низькотемпературних комплектів Neoclima!
Що потрібно для роботи кондиціонеру в зимовий період
Зазвичай виробник вказує, за якої температури можна вмикати кондиціонер взимку, показник може бути різним залежно від типу системи та холодильної речовини. Обігрів призводить до формування конденсату. Взимку температурні показники нижчі іноді, ніж дозволяють можливості кондиціонеру. Через це зовнішній блок комплекту заморожує себе. Конденсат перетворюється на лід,  а саме на піддоні та на теплообміннику. Це, звичайним чином перешкоджає нормальному обертанню вентилятора, що в свою чергу, приводить до блокування компресора. І якщо користуватись кондиціонером на обігрів в таких умовах, то є всі шанси, що кондиціонер просто зламається. Саме тому використовують наступне:
1.    Підігрів дренажа
2.    Підігрів картера
3.    Регулятор обертів вентилятора
4.    Термостат

Низькотемпературний «зимовий» комплект призначений для забезпечення роботи кондиціонера повітря в режимі охолодження при температурі навколишнього середовища до – 25°С.
•    Максимальний струм вентилятора зовнішнього блоку кондиціонера – 2 А.
•    Управління фазою у відповідності з температурою датчика і обраним режимом 0% від 40% до 100%.

Підігрів дренажа
Підігрівач дренажу Neoclima 1200-60 - Потужність підігрівання дренажу — 60 Вт, довжина — 1,2 і 2 метри. Це вирішує проблему відведення конденсату в холодний період із піддону кондиціонера побутового чи з дренажної трубки внутрішнього блока.
Підігрів картера
Підігрів картера вирішує проблему пуску холодного компресора. Масло нагрівається в картері, перешкоджаючи пошкодженню компресора. Потужність підігрівання картера 850-60 (30-21) — 40 і 60 Вт.
Регулятор обертів вентилятора
У комплекті з електронним регулятором швидкості вентилятора зовнішнього блоку кондиціонера EFC 2A виробництва Neoclima рекомендується використовувати: Підігрів картера компресора — вирішує проблему пуску холодного компресора, нагріваючи масло в його картері, перешкоджаючи пошкодження компресора. Потужність підігріву — 40 і 60 Вт. Підігрів дренажу — провід довжиною 1,2 м і потужністю 40 Вт встановлюється всередині дренажної трубки, що вирішує проблему відведення конденсату в холодний період кондиціонера, якщо дренаж виведений назовні.
Термостат
Використовуючи термостат у парі з підігріванням картера та/чи підігріванням дренажу, Ви забезпечуєте контроль за їхньою роботою залежно від зовнішньої температури повітря. Цей комплект рекомендується встановлювати на побутові кондиціонери, котрі планують активно використовувати на обігрівання. Підігрівання дренажу (мається на увазі підігрівання дренажу піддону зовнішнього блоку) запобігає утворенню льоду в піддоні зовнішнього блока, а підігрівання картера полегшує роботу компресора при мінусових температурах, при цьому збільшуючи термін служби кондиціонера. Завдання термостата полягає в економії електроенергії та продовженні терміну служби підігрівань, адже термостат буде вмикати підігрівання тільки тоді, коли це необхідно. Термостат за 1 рік експлуатації може допомогти Вам заощадити від 330 до 600 грн., а при зростанні вартості електроенергії економія тільки збільшиться.
Замовити повний зимовий комплект ви завжди можете на сайті https://neoclima.ua/ua , за посиланням.

Уточнюйте
На складі Модель: 718
Підігрівач дренажу 1200-40 (30-21) - Потужність підігрівання дренажу — 60 Вт, довжина — 1,2 і 2 метри. Це вирішує проблему відведення конденсату в холодний період із піддону побутового кондиціонера чи з дренажної трубки внутрішнього блока. ..
Уточнюйте
На складі Модель: 719
Підігрівач дренажу NeoClima 1200-60 - Потужність підігрівання дренажу — 60 Вт, довжина — 1,2 і 2 метри. Це вирішує проблему відведення конденсату в холодний період із піддону кондиціонера побутового чи з дренажної трубки внутрішнього блока. ..
Уточнюйте
На складі Модель: 720
Потужність підігрівача дренажу NeoClima 2000-60 — 60 Вт, довжина — 1,2 і 2 метри. Це вирішує проблему відведення конденсату в холодний період із піддону кондиціонера чи з дренажної трубки внутрішнього блока. ..
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)