Підігрів картера кондиціонера

Мікроклімат в нашій країні дуже різноманітний. Нам пощастило, бо всі пори року по-своєму чудові. Дуже важливо мати універсальний прилад, який зможе підтримувати задану температуру протягом усього року.

Одним з найпопулярніших приладів можна вважати кондиціонер, тому що він добре працює як на охолодження, так і на тепло. Взимку кондиціонер працює за принципом теплового насоса, навіть за мінусової температури на вулиці, він здатний «перекачати» тепло з атмосферного повітря в приміщення.

Однак при мінусовій температурі повітря зовнішній блок працює з підвищеною напругою і щоб допомогти кондиціонеру стабілізувати роботу, використовується зимовий комплект. Він запобігає замерзанню, а також спінюванню масла. До поломки обладнання може призвести потрапляння рідкого фреону до компресора. Щоб цього не сталося, рекомендуємо взимку під час обігріву використовувати низькотемпературний комплект. Також зимовий комплект використовується подогрев картера кондиционера для серверних, де обладнання працює на охолодження в холодну пору року.

Зимовий комплект складається з:

 • Підігрів картера компресора зовнішнього блока.
 • Підігрів дренажу піддону зовнішнього блоку. Не допускає замерзання конденсату та зледеніння зовнішнього блоку, забезпечує нормальне відведення конденсату.
 • Термостат.
 • Регулятор обертів вентилятора зовнішнього блока.

  Підігрів картера спрощує пуск холодного компресора, оскільки масло в ньому нагрівається, що допомагає уникнути зношування та ризиків виходу з ладу. Якщо кондиціонер включати без низькотемпературного комплекту, це може призвести до заклинювання або пошкодження компресора.

  Підігрів картера це провід, на який подається напруга близько 60 Вт. Він легко встановлюється та підключається.

  Рекомендуємо встановити низькотемпературний комплект, щоб ваш кондиціонер працював всі сезони і прослужив багато років без поломок.

  Підібрати зимовий комплект можна онлайн або за телефоном 0(800)-50-70-25, також за потреби можна отримати консультацію. Чекаємо на Ваші дзвінки!

Уточнюйте
На складі Модель: 716
Підігрів картера вирішує проблему пуску холодного компресора. Масло нагрівається в картері, перешкоджаючи пошкодженню компресора. Потужність підігрівання картера 850-60 (30-21) — 40 і 60 Вт. ..
Уточнюйте
На складі Модель: 717
Підігрівання картера вирішує проблему пуску холодного компресора. Масло нагрівається в картері, перешкоджаючи пошкодженню компресора. Потужність підігрівач картеру NeoClima 500-40 — 40 і 60 Вт. ..
Уточнюйте
Немає в наявності Модель: 715
Підігрівання картера вирішує проблему пуску холодного компресора. Масло нагрівається в картері, перешкоджаючи пошкодженню компресора. Потужність підігрівача картера 500-40 (25-18) — 40 і 60 Вт. ..
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)