Новини та Статті | Корисні поради та свіжі новинки від Neoclima

☝🏻 Купити оптом кондиціонери вигідно - Кондиціонери опт ☝🏻

Дата: 07.04.2023
☝🏻 Купити оптом кондиціонери вигідно - Кондиціонери опт ☝🏻

Кондиціонери опт - це купівля продукції безпосередньо у виробника. Оптова база кондиціонерів – все одно, що забрати обладнання із заводу «гарячим», отримавши при цьому приємну знижку та додаткові бонуси. Постачальники кондиціонерів надають гнучкий спосіб оплати, у тому числі – кредитування. Оптові поставки кондиціонерів - ідеальний спосіб додатково, а іноді й суттєво заощадити, маючи у доступі актуальну продукцію для клієнтів.

Докладніше

Страховий купол

Дата: 13.03.2023
Страховий купол

Всі кондиціонери Neoclima, придбані з 01 .03.202 та пошкоджені внаслідок ворожих обстрілів території України - будуть безкоштовно відремонтовані або замінені

Докладніше

Функції кондиціонеру на прикладі Серії Alaska 3.2

Дата: 11.01.2023
Функції кондиціонеру на прикладі Серії Alaska 3.2

Основні функції та переваги серії кондиціонерів Alaska, на які слід звернути увагу при виборі побутового кондиціонера Neoclima

Докладніше

Можливості побутових кондиціонерів - Різноманітність функціоналу

Дата: 17.02.2021
Можливості побутових кондиціонерів - Різноманітність функціоналу

Купуючи щось нове з техніки, всі ми хоча б один раз в житті крутили в руках пульт управління, не розуміючи наявності і необхідності тих чи інших кнопок. Детальніше про різноманітний функціонал на прикладі побутових кондиціонерів Neoclima.

Докладніше

Функція clean в кондиціонері що чистить? Кондиціонер або повітря?

Дата: 10.02.2021
Функція clean в кондиціонері що чистить? Кондиціонер або повітря?

Самоочищення кондиціонера - це функція, яка очищає кондиціонер від забруднень і шкідливих часток, там, де рука людини не дістане.

Докладніше

Охолодження повітря в квартирі - кондиціонер і його можливості

Дата: 02.02.2021
Охолодження повітря в квартирі - кондиціонер і його можливості

Охолодження - одна з основних функцій через яку купують кондиціонер. Під час літньої спеки охолодження повітря без кондиціонера складно собі уявити.

Докладніше

Показано з 1 по 6 із 50 (всього 9 сторінок)

Торгова марка Neoclima є стабільним виробником кліматичного обладнання, яке регулярно постачає в Україну від провідних заводів світу.

Ми постійно стежимо за новими тенденціями, досліджуємо ринок побутової техніки, впроваджуємо сучасні технології, щоб покращити комфорт, результат та радість від використання.

Тут, у рубриці новин, ви зможете прочитати про всі новинки, познайомитися з особливостями техніки, яка регулює, очищує, зволожує, охолоджує або нагріває повітря, а також отримати всілякі рекомендації.


✔️  Чим відрізняється інверторний від неінверторного кондиціонера та що таке тепловий насос; Обігрівати приміщення навіть у люті морози до 30 С тепер реально;

✔️  Кондиціонер як повноцінний кліматичний комплекс з обробки повітря: охолодження, обігрів, вентиляція, осушення, очищення;

✔️  Дистанційне керування кліматичною технікою, що стало реальністю;

✔️  Мобільний кондиціонер як альтернативне рішення без монтажу

✔️  Теплова завіса для чого використовується;

✔️  Який оптимальний рівень вологості;

✔️  Ультразвуковий зволожувач або кліматичний комплекс;

✔️  Очисник повітря з багатоетапним очищенням та розумною системою датчиків;

✔️  Мульти спліт система - кондиціонер у кожну кімнату;

✔️  Підвищена вологість - осушувач на будь-яку площу;

✔️  Напівпромислове обладнання для яких цілей використовується.


Техніка Неокліма виготовлена ​​за останніми стандартами, яка дозволяє отримувати не тільки відмінний результат, але й економити споживання ресурсів, має сучасний дизайн. Це і багато іншого на сторінках ТМ Neoclima, де ми регулярно оновлюємо новини, даємо поради, допомагаємо визначитися з вибором, надаємо сервісну та технічну підтримку.