⭐Купити Кондиціонер в Україні┃Побутові Кондиціонери Neoclima

Щорічно зростає потреба на охолоджуючу кліматичну техніку, таку як кондиціонери, однак ціна кондиціонерів також зростає, в зв'язку з цим досить складно вибрати та купити кондиціонер за оптимальною ціною, однак побутові кондиціонери NeoClima вирішують цю проблему.

Неокліма Кондиціонери в Україні від офіційного сайту Neoclima

Офіційний сайт Неокліма Україна надає онлайн можливість купити Кондиціонери NeoClima з можливістю доставки та монтажу в кожному місті України. Neoclima Ukraine — це надійна торгівельна марка, яка виробляє сучасне кліматичне обладнання, підтримує комфорнтий і чистий клімат в кожному приміщенні. На сайті Neoclima Україна ви можете вибрати такі моделі та види побутових кондиціонерів Неокліма ТМ, як: настінні та напольно-стельові, касетні та канальні. З детальними характеристиками, технічними даними та повним описом конкретних моделей Ви можете ознайомитись на сторінках конкретних моделей.

Купити кондиціонер Неокліма за низькою ціною

У нашому інтернет-магазині Ви можете придбати неінверторние та інверторні кондиціонери Неокліма за низькою ціною, при цьому мати багатофункціональні можливості, гарний дизайн і якісну комплектацію. NeoClima - кондиціонери бізнес класу, обладнані всіма сучасними опціями, можливостями індивідуального налаштування та різними функціональними режимами на будь-який смак, які дозволять відчути насолоду від чистого повітря.

Функціональні особливості кондиціонерів компанії Neoclima

Особливістю кондиціонерів спліт-систем є низький рівень шуму, ефективність при обігріві в зимовий період і охолодженні в сезон спеки. Кліматичне обладнання Неокліма має захист від корозії металу, зберігаючи належний вигляд на тривалий термін. Завдяки фільтрам тонкої очистки Active Carbon та Ionizer, забруднене повітря, в тому числі, пух, крупний пил або шерсть, а також віруси, бактерії та інші невидимі частинки не проникнуть в приміщення, обладнане кондиціонерами Neoclima.

Види кондиціонерів від Neoclima та їх різновиди

Компанія Neoclima виготовляє кондиціонери таких типів як:

 1. Спліт-системи касетного типу. Використовуються в середніх площах в приміщеннях з підвісними стелями. Охолодження відбувається рівномірно, а купити касетний кондиціонер Неокліма можна зовсім недорого, на сайті Ви знайдете моделі бюджетного сегмента.
 2. Канальні кондиціонери спліт систем. Призначені для роботи в приміщеннях технічної спрямованості.
 3. Настінні - найбільш популярні побутові сучасні системи клімат-контролю настінного типу, які призначені для підтримці чистого повітря в приміщенні.
 4. Віконні кондиціонери «Neoclima» відрізняються надійною і простою комплектацією - очищають приміщення від пилу і охолоджують повітря. Моделі віконного типу характерні низькою вартістю, що здивує навіть вимогливих цінителів.
 5. Кондиціонери колонного типу найчастіше застосовуються у великих приміщеннях, таких як зали, конференц-приміщення, ресторани тощо.
 6. Переносні. Вони ж мобільні кондиціонери. Такі системи не вимагають установки, мають такий же функціонал як спліт-системи, однак на порядок гучніші. Найчастіше використовуються в заміських будинках, а також інших приміщеннях, в яких немає можливості установки стаціонарного кліматичного обладнання, наприклад в торгівельних кіосках.
 7. Напольно-стельові - найбільш підійде до монтажу в приміщення великої і середньої площі, тому що моделі характерні своєю високою потужністю. Вартість відповідно вище, ніж вищезгадані різновиди, але й технічні характеристики такої на порядок вищі.

Функціонал та типи кондиціонерів NeoClim

Функціонал NeoClim кондиціонера включає перезапуск в автоматичному режимі - це запуск в разі виключення та старт роботи з заданими опціями, функція I-feel, що дозволяє контролювати і регулювати температурний режим, вимірюючи її в приміщенні спеціальним датчиком, автоматичний пошук і ліквідація несправностей, антикорозійне покриття, режими: «авто», «сон», «турбо».

Специфіка та відмінні особливості кондиціонерів «Неокліма»

Neoclima - спліт-системи кондиціонери у Києві відрізняються не тільки своїм великим асортиментом, але й такими особливостями:

 • Багатофункціональність. Кондиціонер позбавить Вас також від несприятливих запахів і брудного повітря, крім основної своєї функції.
 • Гарантія. Ми є офіційним представництвом Neoclima в Україні, тим самим надаємо повноцінну сервісну підтримку всієї кліматичної техніки. Регулярно проводяться тренінги нашого сервісного персоналу, що також є запорукою успішної роботи і гарантією якості.
 • Економія. ТМ Neoclima - кліматичне обладнання має досить малу потребу в споживанні електрики.
 • Надійність та безпека. Виробник Неокліма зробив особливий акцент на захисті навколишнього середовища, тому в кондиціонерах Неокліма не використовується фреон, здатний завдати шкоди озоновому шару.
 • Низька ціна. Серед моделей Neoclima кондиціонерів можна знайти гарне співвідношення своїх потреб до технічних параметрів кондиціонерів і ціни. Таким чином можна зробити висновок, що кліматична техніка відмінно поєднує таке поняття як ціна / якість. На сторінках нашого офіційного сайту Neoclima TM можна знайти як бюджетні варіанти, з оптимальною комплектацією і обмеженим функціоналом, так і Преміум-клас кондиціонери.
У нашому магазині Неокліма завжди актуальні ціни на кондиціонери спліт систем, завжди в наявності інверторні та неінверторні системи кондиціонування, а також мобильні кондиціонери (переносні).

Якщо Ви бажаєте купити кондиціонер Неокліма від компанії Neoclima - ви можете оформити замовлення онлайн, заповнивши всі необхідні поля. А якщо Ви ще не визначилися з конкретною моделлю - дзвоніть по номеру 0-800-50-70-25, і наші консультанти підскажуть та допоможуту у виборі моделі, в залежності від Ваших потреб.

17 999 ₴
На складі Модель: 869
Новинка від торгової марки з Великобританії, Неокліма - побутовий кондиціонер серії Термінатор 3.2 NS / NU-07EHXIw1Z. Ця модель виконана в традиційному стилі, білого кольору з гладкою поверхнею. Спліт система Therminator 3.2 NS/NU-07EHXIw1..
Тип
Інверторний
Компресор
Toshiba
Потужність, БТО/год
7500
Гарантія, м
60
Рекомендована площа приміщення, кв.м
до 20
18 999 ₴
На складі Модель: 870
Англійський виробник Neoclima створив нову, сучасну модель побутового кондиціонера -  NS/NU-09EHXIw1eu. Дизайн даної моделі виконаний в традиційному білому стилі, з гладкою поверхнею, яку легко можна почистити/помити. Система кондиціонуван..
Тип
Інверторний
Компресор
Toshiba
Потужність, БТО/год
9500
Гарантія, м
60
Рекомендована площа приміщення, кв.м
до 25
20 999 ₴
На складі Модель: 871
Спліт система Neoclima серия Therminator 3.2 Inverter NS/NU-12EHXIw1eu - представлена ​​2020 року в Україні. Внутрішній блок нової моделі виконаний в класичному дизайні - білого кольору з гладкого пластика, що полегшує чистку корпусу. Потужніст..
Тип
Інверторний
Компресор
Toshiba
Потужність, БТО/год
11500
Гарантія, м
60
Рекомендована площа приміщення, кв.м
до 35
22 999 ₴
На складі Модель: 873
НОВА СЕРІЯ КОНДИЦІОНЕРІВ НЕОКЛІМА U-MATE - КРАЩІ ФУНКЦІЇ Нова серія побутових інверторних кондиціонерів від англійської компанії Neoclima - U-Mate (-23) NS/NU-09EUMIw3 представлена ​​у 2023 році в Україні. Ця модель здатна працювати в ре..
Тип
Інверторний
Компресор
Toshiba
Потужність, БТО/год
9000
Рівень шуму, дБ
21/30/34/39
Гарантія, м
24
24 999 ₴
На складі Модель: 874
СЕРІЯ U-MATE -23С: ПОБУТОВИЙ КОНДИЦІОНЕР NEOCLIMA З 2023 року випущено особливу серію побутових інверторних кондиціонерів бренду Неокліма - U-Mate NS/NU-12EUMIW3. Розрахований на площу приміщення до 35 кв. Робота в режимі обігріву -23 гр..
Тип
Інверторний
Компресор
Toshiba
Потужність, БТО/год
12000
Рівень шуму, дБ
21/30/34/39
Гарантія, м
24 міс.
25 999 ₴
На складі Модель: 822
Інверторний кондиціонер NEOCLIMA SKYCOLD NS/NU-12EHBIW Кондиціонер з обігрівом до 35 м. кв. - спліт-система Neoclima SkyCold NS/NU-12EHBIw1. Дана модель має ряд переваг: робота на опалення при - 20С, новий фреон R32. Такі можливості дозвол..
Тип
Інверторний
Компресор
Toshiba
Потужність, БТО/год
12000
Гарантія, м
24
Рекомендована площа приміщення, кв.м
до 35
31 999 ₴
На складі Модель: 942
Тепловий насос NEOCLIMA Alaska 4.0 NS/NU-09EHRIw2 Серія інверторних побутових кондиціонерів від англійського бренду NEOCLIMA - Alaska 4.0 NS/NU-09EHRIw2 випущена у 2022 році. Високоефективний тепловий насос повітря/повітря є флагманом сере..
Тип
Інверторний
Електроживлення, В
220
Компресор
Toshiba (GMCC)
Потужність, БТО/год
9000
Гарантія, м
24
33 999 ₴
На складі Модель: 943
NEOCLIMA серія Alaska 4.0 NS/NU-12EHRIw2 - побутовий тепловий насос повітря/повітря Англійський виробник NEOCLIMA представляє оновлену серію інверторних побутових кондиціонерів Alaska 4.0 NS/NU-12EHRIw2. Дана модель відноситься до типу теп..
Тип
Інверторний
Електроживлення, В
220
Компресор
Toshiba (GMCC)
Потужність, БТО/год
12000
Гарантія, м
24
38 999 ₴
На складі Модель: 880
Neoclima – серія ArtVogue Inverter NS-12EHVIws! Це оновлена дизайнерська лінійка кондиціонерів NEOCLIMA, яка працює на новітньому ефективному та озонобезпечному фреоні R32 . Справжня ікона стилю – серія ArtVogue Inverter! Це кондиціонери д..
Тип
Інверторний
Компресор
Toshiba
Фреон
R32
SEER (робота на охолодження)
6,1
Клас енергозбереження
А+
39 999 ₴
На складі Модель: 729
Нова дизайнерська лінійка кондиціонерів NEOCLIMA. Справжня ікона стилю – серія ArtVogue. Інверторні кондиціонери ArtVogue виконані в унікальному V-образному дизайній представлені у двох оформленнях на вибір: дзеркальний чорний і дзеркальний с..
Тип
Інверторний
Компресор
Toshiba
Потужність, БТО/год
12000
Гарантія, м
24
Рекомендована площа приміщення, кв.м
до 35
39 999 ₴
На складі Модель: 879
Neoclima – серія ArtVogue Inverter NS-12EHVIwb! Це оновлена дизайнерська лінійка кондиціонерів NEOCLIMA, яка працює на новітньому озонобезпечному фреоні R32. Справжня ікона стилю – серія ArtVogue Inverter! Це кондиціонери для квартир, буди..
Тип
Інверторний
Компресор
Toshiba
Фреон
R32
SEER (робота на охолодження)
6,1
Клас енергозбереження
А+
42 999 ₴
На складі Модель: 887
Охолодити або обігріти приміщення площею до 70 м2 - легко з новим побутовим кондиціонером від англійського виробника Neoclima. Серія Therminator 3.2 NS/NU-24EHXIw1eu - випущений на початку 2020 року. Звичний для українського користувача дизай..
Тип
Інверторний
Компресор
Toshiba
Потужність, БТО/год
24000
Гарантія, м
60
Рекомендована площа приміщення, кв.м
до 70
46 999 ₴
На складі Модель: 944
Серія теплових насосів Alaska 4.0 - NEOCLIMA NS/NU-18EHRIw2 У 2022 році британська торгова марка NEOCLIMA, випустила нову серію інверторних кондиціонерів класу теплові насоси Alaska 4.0 NS/NU-18EHRIw. Дана модель розрахована на просторі пр..
Тип
Інверторний
Електроживлення, В
220
Компресор
Toshiba (GMCC)
Потужність, БТО/год
18000
Гарантія, м
24
Уточнюйте
Немає в наявності Модель: 726
Нова дизайнерська лінійка кондиціонерів NEOCLIMA. Справжня ікона стилю – серія ArtVogue. Інверторні кондиціонери ArtVogue виконані в унікальному V-образному дизайні й представлені у двох оформленнях на вибір: дзеркальний чорний і дзеркальний ..
Тип
Інверторний
Компресор
Toshiba
Потужність, БТО/год
9000
Гарантія, м
24
Рекомендована площа приміщення, кв.м
до 25
Уточнюйте
Немає в наявності Модель: 730
Нова дизайнерська лінійка кондиціонерів NEOCLIMA. Справжня ікона стилю – серія ArtVogue. Інверторні кондиціонери ArtVogue виконані в унікальному V-образному дизайній представлені у двох оформленнях на вибір: дзеркальний чорний і дзеркальнийср..
Тип
Інверторний
Компресор
Toshiba
Потужність, БТО/год
9000
Гарантія, м
24
Рекомендована площа приміщення, кв.м
до 25
Уточнюйте
Знятий з виробництва Модель: 867
СПЕЦІАЛЬНА СЕРІЯ SKYCOLD NORDIC: NEOCLIMA NS/NU-12ESNIW1 Фірма Неокліма випустила нову спеціальну серію побутових кондиціонерів інверторного типу - Skycold Nordic (-25°С). В Україні ця модель доступна у продажу з 2020 року. Спліт система N..
Тип
Інверторний
Компресор
Toshiba
Потужність, БТО/год
12000
Гарантія, м
24
Рекомендована площа приміщення, кв.м
до 35
Уточнюйте
Знятий з виробництва Модель: 802
Новий високотехнологічний кондиціонер Neoclima NS/NU-18AHTIw Alaska 2.0 - це нове слово в створенні мікроклімату у Вашому домі. Цей кондиціонер підійде для обігріву або охолодження приміщення площею до 50 кв.м. Він поєднує в собі сучасний дизайн, я..
Тип
Інверторний
Компресор
Toshiba
Потужність, БТО/год
18000
Гарантія, м
24
Рекомендована площа приміщення, кв.м
до 52
Уточнюйте
Немає в наявності Модель: 727
Нова дизайнерська лінійка кондиціонерів NEOCLIMA. Справжня ікона стилю – серія ArtVogue. Інверторні кондиціонери ArtVogue виконані в унікальному V-образному дизайній представлені у двох оформленнях на вибір: дзеркальний чорний і дзеркальнийср..
Тип
Інверторний
Компресор
Toshiba
Потужність, БТО/год
18000
Гарантія, м
24
Рекомендована площа приміщення, кв.м
до 52
Уточнюйте
Немає в наявності Модель: 959
Мобільні кондиціонери Neoclima серія Mobile OMB! Особливості • Модельний ряд: 09 (2,6 кВт) та 12 (3,5 кВт) • Режим роботи – охолодження, вентиляція, осушення • Енергоефективний фреон R290 • Клас енергоефективності охолодження – А • Компре..
Тип
Неінверторний
Компресор
Toshiba GMCC
Потужність, БТО/год
12000
Фреон
R290
EER (робота на охолодження)
2,6
Уточнюйте
Немає в наявності Модель: 800
Neoclima Alaska 3.2 NS/NU-09AHTIwВисокоефективний тепловий насос, який може працювати на обігрів від +24 °С до -30 °С, та на охолодження від +48 °С до -15 °С, при цьому забезпечує надзвичайно високий клас енергоефективності - A+++. Такі високі пока..
Тип
Інверторний
Компресор
Toshiba
Потужність, БТО/год
9000
Гарантія, м
24
Рекомендована площа приміщення, кв.м
до 25
15 999 ₴
Знятий з виробництва Модель: 795
Кондиціонери Yeti є продовженням популярної серії Silenсe New. Завдяки використаню ультрасучасного фреону R32 та сучасних потужних компресорів серія Yeti від Neoclima стала повноціним тепловим насосом типу повітря-повітря. Даний кондиціонер може ви..
Тип
Інверторний
Компресор
Toshiba
Фреон
R32
Холодовиробництво, кВт
3,5
Тепловиробництво, кВт
4
16 999 ₴
Немає в наявності Модель: 958
Мобільні кондиціонери Neoclima серія Mobile OMB! Особливості • Модельний ряд: 09 (2,6 кВт) та 12 (3,5 кВт) • Режим роботи – охолодження, вентиляція, осушення • Енергоефективний фреон R290 • Клас енергоефективності охолодження – А • Компре..
Тип
Неінверторний
Компресор
Toshiba GMCC
Потужність, БТО/год
9000
Фреон
R290
EER (робота на охолодження)
2,70
20 999 ₴
Немає в наявності Модель: 801
Новий високотехнологічний кондиціонер Neoclima NS/NU-12AHTIw Alaska 2.0 - це нове слово в створенні мікроклімату у Вашому домі. Цей кондиціонер підійде для обігріву або охолодження приміщення площею до 35 кв.м. Він поєднує в собі сучасний дизайн, я..
Тип
Інверторний
Компресор
Toshiba
Потужність, БТО/год
12000
Гарантія, м
24
Рекомендована площа приміщення, кв.м
до 35
23 999 ₴
Знятий з виробництва Модель: 796
Кондиціонери Yeti є продовженням популярної серії Silenсe New. Завдяки використаню ультрасучасного фреону R32 та сучасних потужних компресорів серія Yeti від Neoclima стала повноціним тепловим насосом типу повітря-повітря. Даний кондиціонер може ви..
Тип
Інверторний
Компресор
Hitachi
Потужність, БТО/год
18000
Фреон
R32
Холодовиробництво, кВт
5,0
23 999 ₴
Знятий з виробництва Модель: 821
Neoclima Skycold NS/NU-09EHBIw1 Дуже тихий кондиціонер інверторного типу, який здатний працювати на обігрів при -20 ° С - спліт система Neoclima SkyCold NS/NU-09EHBIw1. Ефективна площа роботи до 25 метрів квадратних - забезпечує комфортний..
Тип
Інверторний
Компресор
Toshiba
Потужність, БТО/год
9000
Гарантія, м
24
Рекомендована площа приміщення, кв.м
до 25
27 999 ₴
Знятий з виробництва Модель: 797
Кондиціонери Yeti є продовженням популярної серії Silenсe New. Завдяки використаню ультрасучасного фреону R32 та сучасних потужних компресорів серія Yeti від Neoclima стала повноціним тепловим насосом типу повітря-повітря. Даний кондиціонер може ви..
Тип
Інверторний
Компресор
Hitachi
Фреон
R32
Холодовиробництво, кВт
7,0
Тепловиробництво, кВт
7,1
31 499 ₴
Немає в наявності Модель: 732
Нова дизайнерська лінійка кондиціонерів NEOCLIMA. Справжня ікона стилю – серія ArtVogue. Інверторні кондиціонери ArtVogue виконані в унікальному V-образному дизайній представлені у двох оформленнях на вибір: дзеркальний чорний і дзеркальний с..
Тип
Інверторний
Компресор
Toshiba
Потужність, БТО/год
18000
Гарантія, м
24
Рекомендована площа приміщення, кв.м
до 52
33 999 ₴
Немає в наявності Модель: 872
Охолодити або обігріти приміщення площею до 52 м2 - легко з новим побутовим кондиціонером від англійського виробника Neoclima. Серія Therminator 3.2 NS/NU-18EHXIw1eu - випущений на початку 2020 року. Звичний для українського користувача дизай..
Тип
Інверторний
Компресор
Toshiba
Потужність, БТО/год
18000
Гарантія, м
60
Рекомендована площа приміщення, кв.м
до 52
34 999 ₴
Знятий з виробництва Модель: 803
Alaska 2.0 – високоефективний тепловий насос, який може працювати на обігрів від +24 °С до -30 °С, та на охолодження від +48 °С до -15 °С, при цьому забезпечує надзвичайно високі показники сезонної енергоефективності SEER - 8,6 (максимальний A..
Тип
Інверторний
Компресор
Toshiba
Потужність, БТО/год
24000
Гарантія, м
24
Рекомендована площа приміщення, кв.м
до 70
37 999 ₴
Немає в наявності Модель: 875
ІНВЕРТОРНИЙ КОНДИЦІОНЕР U-MATE NS/NU-18EUMIw3 ТМ НЕОКЛІМА Серія побутових інверторних кондиціонерів U-MATE NS/NU-18EUMIw3 від британського бренду Neoclima ідеально підійде для великих приміщень площею 50-55 кв. м Ця новинка 2023 року при..
Тип
Інверторний
Компресор
Toshiba
Потужність, БТО/год
18000
Гарантія, м
24
Рекомендована площа приміщення, кв.м
до 52
39 099 ₴
Немає в наявності Модель: 733
Нова дизайнерська лінійка кондиціонерів NEOCLIMA. Справжня ікона стилю – серія ArtVogue. Інверторні кондиціонери ArtVogue виконані в унікальному V-образному дизайній представлені у двох оформленнях на вибір: дзеркальний чорний і дзеркальнийср..
Тип
Інверторний
Компресор
Toshiba
Потужність, БТО/год
24000
Гарантія, м
24
Рекомендована площа приміщення, кв.м
до 70
40 299 ₴
Немає в наявності Модель: 728
Нова дизайнерська лінійка кондиціонерів NEOCLIMA. Справжня ікона стилю – серія ArtVogue. Інверторні кондиціонери ArtVogue виконані в унікальному V-образному дизайній представлені у двох оформленнях на вибір: дзеркальний чорний і дзеркальнийср..
Тип
Інверторний
Компресор
Toshiba
Потужність, БТО/год
24000
Гарантія, м
24
Рекомендована площа приміщення, кв.м
до 70
40 999 ₴
Знятий з виробництва Модель: 824
Кондиціонер інверторний Неокліма серія SKYCOLD NS/NU-18EHBIW Високоефективний, новий побутовий кондиціонер від англійської торгової марки Neoclima - NS/NU-18EHBIw1 серії SkyCold призначений для повноцінної роботи як на охолодження, так і н..
Тип
Інверторний
Компресор
Toshiba
Потужність, БТО/год
18000
Гарантія, м
24
Рекомендована площа приміщення, кв.м
до 52
44 999 ₴
Немає в наявності Модель: 876
НОВИНКА ТМ НЕОКЛИМА - СЕРІЯ U-MATE NS/NU-24EUMIw3 З 2023 року кліматичний бренд Неокліма представив нову серію інверторних спліт систем U-MATE (-23) NS/NU-24EUMIw3. Висока продуктивність забезпечить комфортний клімат у приміщенні площею ..
Тип
Інверторний
Компресор
HIGHLY (Hitachi)
Потужність, БТО/год
24000
Гарантія, м
24
Рекомендована площа приміщення, кв.м
до 70
48 999 ₴
Знятий з виробництва Модель: 823
NEOCLIMA NS/NU-24EHBIW серия SKYCOLD - інверторна спліт система Англійський виробник кліматичної техніки Neoclima, випустив нову, тиху, інверторну серію побутових кондиціонерів SkyCold, модель NS/NU-24EHBIw1. Рекомендована площа використан..
Тип
Інверторний
Компресор
Toshiba
Потужність, БТО/год
24000
Гарантія, м
24
Рекомендована площа приміщення, кв.м
до 70
54 999 ₴
Немає в наявності Модель: 945
Інверторна спліт система NEOCLIMA NS/NU-24EHRIw2 серія Alaska 4.0 Нова модель інверторних спліт систем Alaska 4.0 NS/NU-18EHRIw від англійської торгової марки NEOCLIMA випущена у 2022 році. Серія розроблена рівноцінно для охолодження примі..
Тип
Інверторний
Електроживлення, В
220
Компресор
Toshiba (GMCC)
Потужність, БТО/год
24000
Гарантія, м
24
Показано з 1 по 36 із 36 (всього 1 сторінок)