Neoclima
  • Ваш кошик порожній!

Гаряча лінія 800-50-70-25
Зворотній зв'язок

Неінверторна спліт-система кондиціонерів Therminator 2.0. (AHEw)

7 999 грн
8 499 грн
10 399 грн
15 499 грн
19 999 грн
26 399 грн
37 899 грн

Побутовий кондиціонер Neoclima Therminator 2.0 (AHEw) виконаний в класичному стилі, сучасний і простий дизайн чудово підійде як для квартири/будинку, так і для офісних приміщень, тим самим не змінить оформлення інтер'єру.

TM Neoclima представляє новинку 2017 року спліт систему Therminator 2.0. On/Off

Внутрішній блок спліт системи Therminator 2.0 (AHEw) On/Off виробляється в білому кольорі, компактних розмірів, що дозволяє монтаж кондиціонерів неінверторного типу навіть в місцях, обмеженого простору, так само присутній LED-дисплей прихованого типу.Серія неінверторного кондиціонера Neoclima Therminator 2.0 (AHEw) має особливість - функцію WiFi ready.

Управління через мережу інтернет з будь-якої точки планети, для активації даної опції, необхідно встановити модуль WiFi і завантажити програму на телефон Android або iOS. Так само, дана лінійка має, максимальну потужність 36 BTU, що дозволяє охолодити приміщення більшою площею, стандартним побутовим кондиціонером.Випускається і інверторний тип спліт системи Neoclima Therminator 2.0.

Набір функцій кондиціонера Neoclima Therminator 2.0:

  • теплообмінники внутрішнього/зовнішнього блоків мають покриття гидрофильной плівкою, що робить роботу системи більш ефективною і скорочує вплив корозії;
  • самоочищення заморожуванням - перешкоджає утворенню неприємних запахів у внутрішньому блоці спліт системи;/li>
  • настройки - «Турбо», «СОН», «Таймер»;
  • режими роботи - охолодження/обігрів/вентиляція/осушення;
  • відключення дисплея.

Передбачені функціональні можливості моделі Neoclima Therminator 2.0. впевнено забезпечать приміщення комфортним кліматом в жарку погоду, а так само в перехідній осінній період до -7'C можливо і обігріти приміщення.

Купити кондиціонер Neoclima Therminator 2.0.

Заявку на придбання спліт системи Neoclima Therminator 2.0. та будь-яку іншу модель кондиціонерів Неокліма можна оформити онлайн через сайт або зв'язатися по телефону 0-800-50-70-25. Так само, наші менеджери, дадуть відповідь на Ваші запитання, допоможуть визначитися з потужністю, моделлю системи кондиціонування.

Зв'яжіться з нами