
Функція clean в кондиціонері що чистить? Кондиціонер або повітря?
Чи замислювалися ви, що відбувається всередині кондиціонера під час його роботи? Які процеси? Як можуть впливати на наше з вами здоров'я?
Всі розуміють факт наявності пилу, бруду, запахів, грибка і алергенів в повітрі, проте не кожен замислюється як вони впливають на наш організм, якщо не слідкувати і дозволити їм розмножуватися.
Функція самоочищення кондиціонера
Побутові кондиціонери безпосередньо взаємодіють з повітрям, проганяючи його через фільтри та окремі атрибути для досягнення тих чи інших результатів, встановлених параметрами. Основний акцент ми зараз поставимо на конденсат, який з'являється при роботі спліт системи. Саме він створює сире середовище, де легко заводяться грибок і пліснява, що є дуже недобре, але неминуче. Крім цього, пилові осади, наліт від сигаретного диму та інші елементи теж потрапляють всередину системи кондиціонування і назад в приміщення при його циркуляції під час застосування функцій.
В сучасних сплітах передбачено безліч зручних параметрів для поліпшення якості повітря, життя людини і максимальної зручності від використання. Один з них - auto clean кондиціонер.
Самоочищення кондиціонера - це функція, яка очищає кондиціонер від забруднень і шкідливих часток, там, де рука людини не дістане.
Після включення функції самоочищення, жалюзі внутрішнього блоку закриваються, за допомогою вентилятора і конденсату вимиваються всі відкладення бруду, цвілі та інших нальотів. Потім включається осушення. Запахи видаляються повторним обдувом. Таким чином, застосовуючи подібну функцію, ви можете бути спокійні, що дихаєте чистим повітрям.
Крім вбудованої функції самоочищення, рекомендується 1-2 рази на рік (початок сезону і його кінець) звертатися в сервісний центр, який рекомендує виробник. Фахівці проведуть професійне ТО (технічне обслуговування) в тому числі і чистку за допомогою хімічних засобів. Діагностику роботи важливих параметрів, заміну запчастин і наладку при потребі.