Функції кондиціонеру на прикладі Серії Alaska 3.2

Функції кондиціонеру на прикладі Серії Alaska 3.2

Дата: 11.01.2023 Переглядів: 340 Коментарі: 0

Кондиціонери як і люди, мають свій характер! Не дарма ж ми обираємо не просто перший, що нам потрапив під руку, а вивчаємо його характеристики, функціі, особливості і можливості! На що ви звертаєте увагу, коли йдете купити кондиціонер? Звичайно щоб він працював на охолодження! А чи відомо вам, що бегато людей навіть не знає ще й досі, що кондиціонер може працювти і на обігрів!? А про те, що кондиціонери бувають інверторні та неінверторні взагалі мови не йде!Саме для цього і існують статті, які вам максимально доступно пояснюють в чому різниця, переваги кондиціонерів та, які є цікавф функції. Ви, як кінцевий споживач маєте розуміти за що ви платите!

Напевне, раніше, функції кондиціонерів не були такими розширеними, як зараз, все зводилось до потужності, охолодження і зовнішнього вигляду, дизайну!

Сучасність диктує нові правила і нові можливості! Функціонал кондиціонерів на багато розширився, і тепер кондиціонери вже вміють не лише охолоджувати, а ще гріти, іонізувати, очищувати повітря і т д! Тож, давайте докладно розберемо функції кондиціонерів на прикладі Neoclima Alaska 3.2!

Серія Alaska 3.2 - флагман инверторных кондиціонерів бренду Неокліма! Це навіть цілий тепловий насос, призначений для повноцінного обігріву та охолодження приміщення, який працює до мінімальних температур -30 градусів. Дана серія має дуже високу енергоефективність, сезонні параметри складають: SEER холоду - A+++ и SCOP нагріву - A++. Не без того, що Alaska 3.2 - мікс найновіших технологій, і перша з них це те, що в даному кондиціонері використовується фреон R32 ! Він на багато безпечніший для навколишнього середовища! І тому його використовуюсь у світі!

Наступним плюсом є компресор від японського виробника Toshiba з підігрівом всередині, він також, є шестиполярним з інверторним керуванням. Що це означає? Якщо температура на вулиці опускається нижче 2С, блок контролю подає сигнал на активацію однієї хвилини обігріву. Завдяки цьому:

 • тепло направлено саме туди, де потрібно підвищити температуру;
 • менше витрачається електроенергії;
 • у інверторів менша гучність при роботі.

Далі розглянемо функцію підігріву піддону: вона не дозволяє конденсату замерзнути в піддоні зовнішнього блоку, коли температура навколишнього середовища опускається до 0С і нижче.

Також є важливими наступні функції кондиціонерів:

 • СИСТЕМА "4-D AIRFLOW"
 • СИСТЕМА ФІЛЬТРАЦІЇ
 • ФУНКЦІЯ I-FEEL
 • WI-FI КЕРУВАННЯ
 1. СИСТЕМА "4-D AIRFLOW" Neoclima Alaska 3.2 має новітню систему циркуляції повітря 4-D AirFlow – це можливість керувати з пульта горизонтальними та вертикальними жалюзі, направляючи потік холодного повітря максимально комфортно для споживача.
 2. СИСТЕМА ФІЛЬТРАЦІЇ повітря, яка складається з HEPA фільтра, вугільного фільтра "Active Carbon", антибактеріального фільтра з екстрактом катехину та фільтру "Cold Plasma", який генерує заярджені частини для ефективного очищення повітря від бруду запахів та диму.
 3. ФУНКЦІЯ I-FEEL - це визначення температури в місці находження пульта.
 4. WI-FI модулі КЕРУВАННЯ. Можна встановити модуль WF-02 (опція, купується окремо) і керувати кондиціонером за допомогою мобільного телефона, навіть на відстані, що дуже зручно!

Тож можемо зробити висновок, що сучасні кондиціонери значно розширили свій функціонал та технологічність! Все це продиктовано часом та сучасними потребами! Тому, як прогрес не стоіть на місці, так і ринок кондиціонування постійно вдосконалюється і розширяється технологічно!