Осушення повітря кондиціонером - функція dry в кондиціонері

Осушення повітря кондиціонером - функція dry в кондиціонері

Дата: 18.12.2020 Переглядів: 65388 Коментарі: 0

Незважаючи на те, що основна причина купівлі побутової спліт системи - зміна температури в будинку (обігрів/охолодження) не варто ігнорувати і інші його можливості. Зокрема, зверніть увагу на важливий режим кондиціонера dry. Із цим та іншими функціями розберемося по черзі.

Осушення повітря кондиціонером

Осушення повітря - це примусове виведення зайвої вологи з приміщення. Кондиціонер із функцією осушення сконструйований таким чином, що тиск фреону розподіляється за принципом, де верхня частина його гріє, а нижня збирає конденсат, який зливається через спеціальну трубку на вулицю. Вентилятор при цьому перемішує холодне повітря з теплим, і як результат ми отримуємо осушений потік повітря в теплому вигляді.

Заведено вважати, що норма вологості приміщення становить 40-60%. Волога вище 70% може згубно позначитися на організмі людини. Річ у тому, що занадто вологе середовище сприяє розмноженню грибка, цвілі та бактерій. Вони ж у свою чергу викидають в повітря велику кількість спор, які ми вдихаємо. Потрапляючи в дихальну систему невидимі мікроорганізми можуть провокувати такі захворювання як: астми, бронхіти, риніти, алергії, загострення хронічних захворювань. Викликати головні болі, мігрені і загальне нездужання. Підвищена вологість згубно впливає і на судинну систему. Людям, які мають проблеми з нею, волога вище норми шкідлива. Особливо з атеросклерозом, гіпертонією та іншими захворюваннями. Крім організму людини, негативні наслідки можуть поширитися і на сам будинок, меблі та стіни, якщо почне розмножуватися і поширюватися цвіль, яка дуже любить вологе середовище. Функція dry на кондиціонері з легкістю допоможе впоратися із цією проблемою, виводячи від 1 до 2 літрів вологи на годину. Додатково з її надлишком впораються осушувачі повітря Neoclima.

Помилкою є думка і про низький рівень вологи як варіант норми. Її недолік не так безневинний, як може здаватися на перший погляд. Ні для кого не секрет, що наша слизова (ніс, рот, очі) складається із вологих мембран, які виступають фільтром, затримуючи пил, бруд, бактерії, алергени, щоб вони не поширювалися далі по організму. Пересушена слизова втрачає захисні функції. Відчуття сверблячки, роздратування, що може спричинити кровотечі. Наш організм в цілому складається з вологи, в тому числі й шкіра. Сухе повітря її пересушить, виникне свербіж, лущення, екземи, тріщини. Повітря намагається поповнити нестачу вологи будь-яким способом, навіть витягуючи її з меблів. Особливо страждають вироби із дерева. У разі, якщо ви спостерігаєте рівень вологи нижче норми, найкраще скористатися зволожувачем повітря Neoclima. Він допоможе підняти її рівень за короткі терміни та утримувати результат.

Як ми бачимо, в реальному часі можна купити один пристрій і отримати різнобічний вплив на домашній мікроклімат. Режим dry на кондиціонері корисна функція, яка приведе вашу вологість в норму, але при цьому не потрібно купувати додатковий пристрій.

Зв’язані статті

Зв’язані товари

Коментарі

Написати коментар