Neoclima Intellect E14 EP (9 KW)

(#524)
Безкоштовна доставка

Безкоштовна адресна доставка по Україні

23 299 ₴

Опис Neoclima Intellect E14 EP (9 KW)

Повітряні завіси - це електричне обладнання, яке виробляє спрямований струмінь повітря.

Встановлена в отворах приміщень, повітряна завіса розділяє внутрішній і зовнішній простір, виконуючи функцію "закриті двері". При цьому двері залишаються відкритими, допускаючи вільний вхід до приміщення та візуальне спілкування. Виробляючи однорідний потік повітря, повітряна завіса захищає приміщення від теплових втрат, ізолює його від погодних змін, що відбуваються у зовнішньому середовищі, що дозволяє створити комфортний мікроклімат і одночасно зменшити економічні витрати на роботи теплового обладнання або кондиціонерів від 60 до 90%. Слід пам'ятати, що призначення повітряної завіси - підтримання мікроклімату в приміщенні, захист від несприятливих впливів зовнішнього середовища (протяги, гази, пил, комахи) і енергозбереження;

Підбирання повітряної завіси

Повітряні завіси рекомендується монтувати таким чином, щоб повітря виходило якомога ближче до крайки отвору, що захищається. Бажано, щоб сопла завіс повністю перекривали отвір. Повітряні завіси можуть встановлюватися окремо та/чи в ряд, шляхом каскадного з’єднання, тим самим забезпечується захист прорізу будь-якої ширини або висоти.

Повітряна завіса (теплова завіса) – це повітряно-опалювальний агрегат, призначений для розділення зон із різною температурою по різні зони відкритих дверних прорізів, робочих вікон, вхідних дверей і воріт. Є цілий ряд заходів, спрямованих на зниження тепловтрат шляхом установлення тамбурів, зигзагоподібних проходів, обертових дверей, та найефективнішим способом є установлення відсікаючої повітряно-теплової завіси.

Повітряна завіса – незамінний елемент під час створення мікроклімату в офісних, торгових і житлових приміщеннях, що істотно знижує тепловтрати будівель. При створенні комерційних пропозицій особливо для великих об’єктів ми рекомендуємо Вам включати в КП надійні та якісні теплові завіси Neoclima, вироблені в ЄС.

* Висота встановлення: 2,5 м.

* Система керування: ЕСО.

* Зручність в обслуговуванні.

* Сучасний дизайн.

* Провідний пульт.

*Горизонтальне встановлення


23 299 ₴

Теги: Intellect E14 EP. (9 KW)

Характеристики Neoclima Intellect E14 EP (9 KW)

Загальні характеристики
Автоматика дверей Вбудована
Тип нагрівального елементу ТЕН (трубчастий)
Тип встановлення Горизонтальнe
Живлення, В/Гц/Ф 400/50/3
Продуктивність повітря, м3/год 1 850
Maкс. висота встановлення, м 2,5
Керування Виносний пульт
Maкс. ширина дверей, м 1,2
Потужність нагріву, кВт 9
Розмір (довж, шир, вис), мм 1185 х 303 х 276
Інформація про товар
# 524
23 299 ₴

Відгуки Neoclima Intellect E14 EP (9 KW)

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Оплата та доставка