Neoclima Intellect W33 L EU

(#480)
Наявність: На складі
Доставимо безкоштовно за 1-3 дні
Безкоштовна доставка

Безкоштовна адресна доставка по Україні

39 999 ₴

Опис Neoclima Intellect W33 L EU

Повітряні завіси - це електричне обладнання, яке виробляє спрямований струмінь повітря. Встановлена в отворах приміщень, повітряна завіса розділяє внутрішній і зовнішній простір, виконуючи функцію закритих дверей. При цьому двері залишаються відкритими, допускаючи вільний вхід до приміщення та візуальне спілкування. Виробляючи однорідний потік повітря, повітряна завіса захищає приміщення від теплових втрат, ізолює його від погодних змін, що відбуваються у зовнішньому середовищі, що дозволяє створити комфортний мікроклімат і одночасно зменшити економічні витрати на роботу теплового обладнання або кондиціонерів від 60 до 90%. Слід пам'ятати, що призначення повітряної завіси - підтримання мікроклімату в приміщенні, захист від несприятливих впливів зовнішнього середовища (протяги, гази, пил, комахи) і енергозбереження;

Підбір повітряної завіси.

Повітряні завіси рекомендується монтувати таким чином, щоб повітря виходило якомога ближче до кромки отвору, що захищається. Бажано, щоб сопла завіс повністю перекривали отвір. Повітряні завіси можуть встановлюватися окремо та/чи в ряд, шляхом каскадного з’єднання, тим самим забезпечується захист прорізу будь-якої ширини або висоти.

* Розрахунок параметрів проведено при постійній витраті води в одному теплообміннику. У моделях з центральним розташуванням двигуна (два теплообмінника) слід враховувати, що в трубопроводі підведення води цей параметр збільшується вдвічі. Диаметр підмикання – ½ дюйма.
Під тепловою потужністю мається на увазі повна потужність завіси з урахуванням її конструкції (наявність 1 чи 2 теплообмінників).
У стандартній комплектації:
* провідний настінний пульт;
* пиловловлюючі фільтри;
* автоматика для підмикання датчика дверей (кінцевого вимикача) і термостата.

39 999 ₴

Теги: Повітряна завіса, з нагрівом, водяний нагрів Intellect W33 L EU

Характеристики Neoclima Intellect W33 L EU

Загальні характеристики
Автоматика дверей Вбудована
Тип нагрівального елементу Водяний нагрів
Тип встановлення Горизонтальнe
Живлення, В/Гц/Ф 230/50/1
Продуктивність повітря, м3/год 1 740
Maкс. висота встановлення, м 3,5
Maкс. ширина дверей, м 1,2
Потужність нагріву, кВт 17,2
Розмір (довж, шир, вис), мм 1149*277*205
Інформація про товар
# 480
39 999 ₴

Відгуки Neoclima Intellect W33 L EU

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Оплата та доставка