Іонізація у кондиціонерах Neoclima

Іонізація у кондиціонерах Neoclima

Дата: 14.05.2018 Переглядів: 9649 Коментарі: 0

Вперше можливість іонізації повітря в побутових спліт-системах винайшли вчені з США. Вони встановили в кондиціонер без озоновий іонізатор, який, в свою чергу, примножує щільність негативно заряджених аніонів від 15 000 до 30 000 на куб. см. повітря в приміщенні.

Український ринок вперше побачив кондиціонери з подібною функцією в 2003 році. Постачальником інверторних кондиціонерів з іонізацією повітря так само є і виробник Neoclima, модель Alaska (NS/NU**AHTi)

І все ж, чому ж так знаменита функція іонізації повітря і як вона працює?

З недавнього часу вчені, споживачі і компанії виробники задалися питанням - наскільки важлива функція іонізації в кондиціонера, правда, що іонізація повітря корисна для стану здоров'я людини в цілому і т.д. На жаль, на всі ці питання конкретної відповіді поки немає, ні серед науковців, ні серед власників подібних кондиціонерів.

Давайте спробуємо і ми знайти відповіді на ці питання.
іонізація повітря

Що ж собою являє іонізація повітря - важлива і необхідна функція або просто маркетинговий хід?

Почати розбиратися в іонізації повітря слід, для старту, з розуміння, в цілому, що таке іонізація і як вона влаштована.

В середньому, інверторний або неінверторний кондиціонер з функцією іонізації повітря виробляє 20 тисяч негативно заряджених іонів повітря на см. Куб. Така кількість концентрації цих частинок прирівняний з природним і надає тонізуючий ефект на стан людини, це рівноцінно з прогулянкою поблизу водоспаду або по екологічно чистій природі, далеко від великого міста або промислових організацій.

Значення терміну аніон?

О2- - це аніони, що живуть в атмосфері, сприятливі для життя. Аніони - це природний ресурс цілющої дії на людину - поліпшують легеневу функцію, стимулюють гемодинаміку і захищають організм від хвороб органів дихання, таких як, астми або захворювання легенів. Як правило, більша кількість негативно заряджених частинок в повітрі помічається, в місцях з чистою екологією і чим ближче до великих міст, тим концентрація в повітрі, значно, знижується. У повітрі закритих приміщень, при великій кількості людей і працюючої техніки, недостатньо негативно заряджених іонів. У таких випадках для нормального стану людини необхідна допоміжна іонізація повітря. Іонізатор повітря в мульти-спліт-системах Neoclima здатний впоратися з цією проблемою.

Метод роботи пристрою не найскладніший.

Іонізатор, встановлений у внутрішній корпус спліт-системи, виробляє потужну електронапругу між електродами.

При цьому впливі волога з повітря руйнується на безліч негативно заряджених іонів (О2) і позитивно заряджених (Н +) іонів. Аніони починають мігрувати по кімнаті.

Значний вплив іонізації повітря на здоров'я людини все ж видається, досить, сумнівним, оскільки суперечки з наукової точки зору з даного питання, здається, триватимуть ще не один рік, але іонізації в кондиціонері має й інші плюси:

  • Іонізація надає очищуючий ефект на повітря в приміщенні. Аніони, перебуваючи в межах кімнати, контактують з молекулами і частинками. При цьому вони утворюються в гідроксигрупи (ОН) і знищують різні мікроби. Повітря заряджається по всьому приміщенню і очищається від бактерій, грибків, алергенів. Швидше за все, це і є корисна здатність іонів щодо захисту людини від захворювань;
  • Іонізація повітря знищує неприємні запахи і запахи від куріння в приміщенні. При взаємодії з іншими, небажаними молекулами і частинками неприємних запахів, аніони розчиняють їх на нейтральні речовини. Різні їдкі запахи і тютюновий дим повністю нейтралізуються за 4-6 хвилин роботи іонізатора. Залежно від обсягу повітря оброблюваного кондиціонером - іонізація з його допомогою хороший спосіб для перемоги над запахом диму в будинку курця;
  • Іонізація так само прибирає з повітря несприятливі і шкідливі елементи, що містяться в повітрі: хімічні частинки, небажані елементи та ін. Принцип дії в цьому випадку ідентичний із зазначеним вище.

Підведемо підсумок...

Після всього проаналізованого, можна підвести підсумок - функція іонізації повітря, однозначно необхідна. Тільки очікувати слід не чудодійні здібності аніонів, чарівним чином улучает здоров'я людини, а на можливість іонізатора, вмонтованого в кондиціонер, чистити повітря. Іонізатор повітря в кондиціонері сміливо можна сприймати як додаткову функцію фільтрації повітря, оброблюваного кондиціонером, і прирівняти його до фільтрів тонкого очищення повітря.

Іонізація в спліт-системах кондиціонерів Neoclima

Здібності такого фільтра значні - за 5 хвилин можна нейтралізувати тютюновий дим з повітря, за 3-4 год. можна прибрати шкідливих мікробів в приміщенні.

Отже, тим же, кому необхідна якісна і всебічна система фільтрації повітря, варто розглянути кондиціонер з цією функцією і набором інших фільтрів тонкого очищення і обробки повітря, в такому випадку ідеально підійде вищезгадана модель кондиціонера Neoclima з різними фільтрами для очищення повітря в приміщенні.

Связанные товары

Связанные статьи