Мийка повітря з іонізатором - зволожувач іонізатор повітря очищувач

Мийка повітря з іонізатором - зволожувач іонізатор повітря очищувач

Дата: 27.04.2020 Переглядів: 5487 Коментарі: 0

Продовжуємо серію статей по очищенню повітря в приміщеннях. Всесвітні карантинні заходи поставили людей у рамки, більшість з нас виявилися в закритому просторі. Менше рухаємося, практично не гуляємо на вулиці, а провітрювання приносить з собою не тільки свіже повітря, а й пил в компанії з іншими забрудненнями. І це може негативно позначитися на організмі людини, особливо у чутливої групи: діти, люди з хронічними хворобами.

Пропонуємо розглянути очисники-зволожувачі повітря як сучасний метод боротьби з забрудненнями і шкідниками.

Іонізатор очищувач повітря

Ультразвукові зволожувачі повітря NEOCLIMA - це пристрої, що зволожують приміщення. Такі зволожувачі вважаються найсучаснішими на ринку. Гучність його мінімальна, можна включати навіть вночі. Безпечно використовувати в дитячій кімнаті. Зволоження відбувається за рахунок вібруючої мембрани, на яку потрапляє вода і розпадається на дрібні крапельки, а вентилятор розганяє їх по кімнаті.

Додаткові вбудовані функції зроблять процес використання ще приємнішим:

 • Можливість дезодорування;
 • Вбудований гігростат (контроль норми вологості);
 • Холодний і теплий пар;
 • Механічне управління;
 • Безперервна робота 10-15 годин;
 • Низький рівень споживання енергії;
 • Вбудований іонізатор.

Зволожувач повітря з функцією іонізації

Такі пристрої виробляють заряджені, негативні частки іонів, поширюючи по всьому приміщенню. Коли їх стає більше, вони притягують до себе забруднення з позитивним зарядом і руйнують їх.

Іонізатор повітря для будинку добре насичує кров людини іонами, відзначається поліпшення працездатності, підвищення рівня сил, енергії. Ефективний в боротьбі з алергенами, бактеріями і спорами грибка. Дуже актуально в цю пору року (навесні) для алергіків, коли почався період цвітіння.

Мийка повітря або очисний комплекс NEOCLIMA - це комплекс із функцій, розроблений для поліпшення домашнього мікроклімату. Поєднує в собі три найважливіші етапи взаємодії з повітрям для його очищення, завдяки яким, людина не дихає пилом, бактеріями і алергенами, а безпечним повітрям:

 1. Зволоження з трьома рівнями подачі пари: низький, середній і високий;
 2. Мийка повітря з іонізацією. Потік повітря примусово пропускається через бак з водою, очищаючи його від частинок пилу, вовни і бруду. Забруднення залишаються на дні бака з водою;
 3. Очищення. HEPA фільтр + антибактеріальний - це комплекс чотиришарового очищення повітря. Антибактеріальний фільтр поглинає неприємні запахи, які осядуть на ньому під час проходження повітряного потоку. HEPA фільтр включає в себе:
  1. Кахетиновий - противірусний фільтр має антисептичні властивості, видобувається з листя чайного дерева. Нейтралізує віруси і грибок;
  2. Ензимний шар вбиває бактерії, не затримуючи, а відразу видаляючи, щоб уникнути його повторного поширення;
  3. Антиалергенний бере на себе алергени і найдрібніші частинки пилу.
 4. Додаткові функції:
  • Вбудований гігростат (автоматична підтримка рівня вологи в нормі);
  • Низький рівень споживання енергії;
  • Індикатор рівня води;
  • 12-годинний таймер.

Подивіться докладніше як виглядає популярна мийка повітря NEOCLIMA в нашому відео огляді:

Оптимальним рівнем вологості вважається 40-60%. З такими показниками людина може відчувати себе комфортно. Зволожувач повітря з функцією іонізації, це корисний пристрій, який приведе ваш домашній мікроклімат в норму. Допоможе поліпшити сон, загальне самопочуття, підвищити робочу продуктивність і додати енергію. Вбереже організм від шкідливих часток, які невидимі для людського ока, але завдають шкоди організму. Зокрема, пожежі в Україні тривають, і в залежності від вітру, страждають ті чи інші міста. Це небезпечно всім, особливо людям з астмою, хронічними хворобами дихальних органів, алергікам, маленьким дітям і людям похилого віку.

Бережіть себе!

Обрати зволожувач/очищувач/мийку повітря можна за посиланням.

Аксесуари тут.

Зв’язані статті

Зв’язані товари

Коментарі

Написати коментар