Кращі побутові кондиціонери. Який спліт обрати та як правильно

Кращі побутові кондиціонери. Який спліт обрати та як правильно

Дата: 09.07.2020 Переглядів: 5007 Коментарі: 0

Ми живемо в сучасному світі, де обставлений будинок різною електротехнікою не викликає ні в кого подиву. Побутовий кондиціонер найпопулярніший вид техніки серед електроніки, яка часто купується. Один кондиціонер здатний вирішити кілька проблем: охолодження, обігрів, очищення. Поговорімо детальніше про: спліт система вибір для дому.

Побутові спліт - системи

Спліт - система Neoclima — це пристрій, який регулює температуру в будинку за заданими параметрами. Складається з двох блоків - внутрішнього (кріпиться на стіну всередині приміщення) і зовнішнього (кріпиться на стіну з вулиці).

Охолодження - це головна мета, заради якої часто і купується кондиціонер. Основний компонент, який бере участь в охолодженні - холодоагент (фреон). Він циркулює по трубках від внутрішнього блоку до зовнішнього і назад. Водночас із газоподібного стану компресор повертає холодоагент в рідкий, і на шляху у внутрішній блок, перетворюється знову в газоподібний стан, паралельно охолоджуючи повітря.

При обігріві весь процес повторюється, але в зворотному порядку. У внутрішній блок надходить прогрітий фреон і через теплообмінник подається в кімнату тепле повітря.

Очищення й іонізація відбуваються за допомогою фільтрів і збагаченого повітря іонами, які очищають його від шкідливих частинок.

На що звернути увагу

  1. Вибір спліт - системи неінверторного типу. Неінверторний кондиціонер працює в діапазоні температур від мінус7 С морозу до плюс 43 С тепла. Шум від них трохи вищий, ніж від інверторних. Робота компресора відбувається ривками: як тільки температура опускається нижче заданого, компресор кожен раз розганяється на повні оберти. Електрики відповідно витрачається більше. Такі кондиціонери дешевше інверторних.
  2. Інверторні кондиціонери працюють при температурі від мінус 15 до мінус 30 С морозу і до плюс 48 С тепла. Такі кондиціонери точніше підтримують температуру, економлять електроенергію шляхом безперервної та рівної роботи компресора. Тихі в експлуатації, можна використовувати в спальні.
  3. Визначтеся із потужністю кондиціонера згідно з площею приміщення. Однак, площа це не єдине, що потрібно врахувати, коли виникає питання яку спліт - систему обрати: кількість людей, чи сонячна сторона, вікна, двері та побутова техніка - все це має значення. Рекомендуємо проконсультуватися з фахівцем, який підбере для вас максимально відповідну модель.
  4. Якщо потрібно регулювати температуру повітря в декількох кімнатах, вас влаштує вибір мульти - спліт - системи Neoclima. До одного зовнішнього блоку можна підключити кілька внутрішніх.
  5. Система очищення відбувається через фільтр грубої очистки, який затримує пил, великі частки, шерсть тварин. Для очищення від алергенів, бактерій і грибка краще використовувати кондиціонери із функцією іонізатора. Він не тільки очищає, але і насичує повітря негативними іонами, що позитивно впливає на організм людини. Знімається втома, прискорюється робота мозку і підвищується працездатність.
  6. Wi-Fi управління кондиціонером дозволяє його використовувати дистанційно через програму, встановлену на телефон, планшет або будь-який інший гаджет. Сучасна і зручна функція дає можливість включити кондиціонер дорогою додому та охолодити/нагріти приміщення до комфортної температури до вашого повернення.
  7. Ще одним видом побутового кондиціонування є мобільний (підлоговий) кондиціонер Neoclima. Головна перевага їх полягає в тому, що вони не вимагають монтажу, компактних розмірів, і можуть пересуватися в будь-яке бажане місце.

Відео. Популярний кондиціонер з оригінальним дизайном:

А в іншого, функції, які є майже у всіх сучасних кондиціонерах, і якої фірми обрати спліт - систему, додатково підбирайте під свої потреби. Але не забувайте уточнити про гарантії і сервісне обслуговування на той випадок, якщо вам знадобитися або для планових ТО (технічне обслуговування).

Вибрати спліт - систему можна тут або за телефоном: 800-50-70-25

Зв’язані статті

Зв’язані товари

Коментарі

Написати коментар