Neoclima
Гаряча лінія 800-50-70-25
Зворотній зв'язок

Напівпромислові кондиціонери Neoclima канального типу.

Кондиціонери Neoclima канального типу - це інноваційне технічну пропозицію, яке допоможе створити комфортну температуру повітря в приміщенні, де важливо не змінити зовнішній вигляд інтер'єру і дизайну.

Кондиціонери канального типу Neoclima встановлюються таким чином, що абсолютно не виділяються при першому погляді, наприклад, в приміщеннях підсобного типу або вбудовуються в підвісну стелю. Перевагою від стандартних спліт систем, канальні кондиціонери, мають функцію задуву свіжого повітря із зовнішнього середовища через спеціально створені отвори у корпусі блоку. Фланці повітрозабірного та повітропропускного отворів обладнані для легкого під'єднання. У стандартній зборці вхідний отвір розміщено позаду, але при необхідності можна організувати забір повітря знизу.

Типи канальних кондиціонерів Neoclima.

Канальні кондиціонери поділяються на 3 типи:

Інверторні канальні кондиціонери Neoclima.

Енергоекономічний сучасний кондиціонер, оснащений мікропроцесором, який забезпечує функцію 'комфортного сну' - цей режим кліматичного обладнання, автоматично зменшує (в режимі охолодження), а також збільшує (в режимі обігріву) температуру на один градус, протягом перших двох годин, а потім підтримує її стабільність протягом наступних 5 годин, після чого вимикається. Ця функція забезпечує енергозбереження та підтримує комфортні умови вночі.

Неінверторний канальний кондиціонер Neoclima.

Канальні кондиціонери Neoclima On/Off мають ряд переваг, таких як:

  • автоматичне перезавантаження системи - у момент непередбаченого вимкнення кондиціонера, через перебій у подачі електроенергії, він автоматично повертається до попередніх налаштувань;
  • функція самодіагностика - мікропроцесор кондиціонеру сканує некоректний режим роботи або технічну проблему вузлів, і при виявленні проблеми автоматично відключається, тим самим оберігає систему. У такі моменти на дисплеї внутрішнього блоку виводиться код помилки або аварії;

Даний кондиціонер швидко і легко створить комфортний мікроклімат в приміщенні, при цьому не вплине на дизайн або інтер'єр кімнати.

Високонапірні канальні кондиціонери Neoclima.

Це промисловий високонапірний кондиціонер призначений для підприємств, яким необхідно підтримувати в приміщенні певну температуру повітря. Дана модель може працювати як на охолодження, так і на обігрів, та здатна обробити повітря в значно більших приміщеннях. Так само має три рівні статичного тиску:

  • 70 Па;
  • 140 Па;
  • 200 Па.

Дізнатися більше інформації про канальних кондиціонерах Neoclima можно за телефоном 0-800-50-70-25.

Зв'яжіться з нами