Інверторні кондиціонери канального типу до -23 C - Фреон R32

Канальний побутовий кондиціонер добре підійде для забезпечення мікроклімату в будь-якому приміщенні, від звичайної квартири, до промислової будівлі.

Фірма Neoclima виробляє широкий вибір подібного кліматичного обладнання.

Інверторні кондиціонери канального типу здатний працювати на обігрів до - 23°С морозуа.

А також, має важливу і корисну функцію - рекуперація повітря.

Інверторні канальні кондиціонери Neoclima з рекуператором повітря - крім контролю комфортної температури, організовує ще й приплив свіжого повітря в приміщення.

Ця особливість корисна в зимовий період, коли люди більше схильні до вірусних, простудних захворювань, важливо регулярно провітрювати кімнату і не давати повітрю застоюватися.

Особливості канального инверторного кондиціонера Неокліма

Головною особливістю канального кондиціонера, вважається те, що він не змінює дизайн інтер'єру, оскільки при установці абсолютно непомітний.

А різноманітність потужностей дозволить вибрати підходящий варіант для свого приміщення - від 5 кВт до 16 кВт потужності на охолодження.

Співвідношення площі кімнати до потужності кВт:

  • 5 кВт розрахований до 55 кв. м.;
  • 6,6 кВт до 70 м. кв.;
  • 9,8 кВт на 100 квадратных метрів.

Але рекомендується прораховувати потужність за формулою, виходячи, що на 1 кубічний метр приміщення потрібно 40 Вт потужності.

Купити напівпромисловий інверторний канальний кондиціонер Неокліма з гарантією

Офіційна гарантія 24 місяціа надається на всі інверторні канальні кондиціонери ТМ Neoclima, придбані в фірмовому магазині.

Доставка в межах України безкоштовна.

Купити канальний кондиціонер інверторного типу з рекуперацією повітря можна будь-яким зручним способом: онлайн через сайт, по телефону 800-50-70-25.

Наші менеджера завжди раді допомогти в підборі обладнання, відповідно до вимог і характеристик об'єкта.

62 000 ₴
На складі Модель: 853
Канальний кондиціонер NeoClima NDSI18EH1s-NUI18EH1s - ете прекрасне рішення для кондиціонування декількох кімнат або приміщень, в яких дуже важливим є інтер'єр і дизайн. Канальний кондиціонер NeoClima встановлюється в місцях, які не помітні на перш..
Тип
Інверторний
Рекуперація
Так
Електроживлення, В
220
Компресор
Toshiba
Потужність, БТО/год
18000
108 000 ₴
На складі Модель: 855
Канальний кондиціонер NeoClima NDSI36EH1/NUI36EH3 - ете прекрасне рішення для кондиціонування декількох кімнат або приміщень, в яких дуже важливим є інтер'єр і дизайн. Канальний кондиціонер NeoClima встановлюється в місцях, які не помітні на перший..
Тип
Інверторний
Рекуперація
Так
Електроживлення, В
380
Компресор
Toshiba
Потужність, БТО/год
36000
124 000 ₴
На складі Модель: 856
Канальний кондиціонер NeoClima NDSI48EH1/NUI48EH3 - ете прекрасне рішення для кондиціонування декількох кімнат або приміщень, в яких дуже важливим є інтер'єр і дизайн. Канальний кондиціонер NeoClima встановлюється в місцях, які не помітні на перший..
Тип
Інверторний
Рекуперація
Так
Електроживлення, В
380
Компресор
Toshiba
Потужність, БТО/год
48000
141 000 ₴
На складі Модель: 857
Канальний кондиціонер NeoClima NDSI60EH1/NUI60EH3 - ете прекрасне рішення для кондиціонування декількох кімнат або приміщень, в яких дуже важливим є інтер'єр і дизайн. Канальний кондиціонер NeoClima встановлюється в місцях, які не помітні на перший..
Тип
Інверторний
Рекуперація
Так
Електроживлення, В
380
Компресор
Toshiba
Потужність, БТО/год
60000
79 000 ₴
Немає в наявності Модель: 854
Канальний кондиціонер NeoClima NDSI24EH1/NUI24EH1 - ете прекрасне рішення для кондиціонування декількох кімнат або приміщень, в яких дуже важливим є інтер'єр і дизайн. Канальний кондиціонер NeoClima встановлюється в місцях, які не помітні на перший..
Тип
Інверторний
Рекуперація
Так
Електроживлення, В
220
Компресор
Toshiba
Потужність, БТО/год
24000
Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)