Wi-Fi кондиціонери з вай фай - керуємо кондиціонером з телефона

Wi-Fi кондиціонери з вай фай - керуємо кондиціонером з телефона

Дата: 25.07.2018 Переглядів: 21634 Коментарі: 0

Вайфай кондиціонер в Україні - поняття, принцип роботи, мета використання

Сьогодні часто звучить поняття "Wi-Fi кондиціонер" та "управління через Wi-Fi спліт системою". Але що це таке і як воно працює. Давайте розберемося по порядку.

Що таке WiFi кондиціонер

Для початку визначимо, що таке WiFi кондиціонер - це побутовий кондиціонер, яким можна керувати за допомогою смартфона, через мережу вайфай. Компанія Неокліма не стала відставати і також, стала виробляти побутові спліт системи з вайфай, перелік яких подано внизу статті.

WiFi управління кондиціонером - мета застосування

Все частіше зустрічаються варіанти, коли кондиціонерами, в основному інверторними обігрівають приміщення в зимовий, холодний період. В першу чергу це економно, в порівнянні з будь-яким котлом опалення: кондиціонер видає тепла більше в рази, ніж споживає, на відміну від котла, який видає стільки ж, скільки і споживає. Для кращого розуміння, у кондиціонера ККД = 250 - 300%, а у котла ККД = 95-98%.

Так для чого ж потрібна спліт-система WiFi?

Наприклад зручно, при виході з роботи в холодний період включити кондиціонер на обігрів, щоб за час дороги додому він нагрів приміщення. Такий самий варіант і з охолодженням в літній період. Приємно зайти зі спекотною вулиці вже в прохолодне приміщення, а не чекати, коли кондиціонер охолодить його. Зручно за допомогою свого смартфона контролювати мікроклімат в квартирі або будинку.

Як управляти кондиціонером по Wi-Fi

В спліт системах Neoclima функція управління по вайфай представлена ​​як додаткова, активувати її можна придбавши Wi-Fi модуль - WF-01 і підключити до кондиціонера, а також необхідно встановити спеціальний додаток в смартфон (IOS, Android) - NetHome Plus.

Сам модуль WF-01 елементарно як звичайна "флешка" підключається у внутрішній блок спліт системи. В цілому, в підключенні і налаштуванні ВайФай управління до кондиціонера немає нічого складного.

Связанные товары

Связанные статьи