Кондиціонер і дитина. Користь, шкода і правила використання

Кондиціонер і дитина. Користь, шкода і правила використання

Дата: 08.02.2019 Переглядів: 5848 Коментарі: 0

На сьогоднішній день побутової кондиціонер є одним зі списку найнеобхіднішого обладнання. Якщо без телевізора, телефону і тд. обійтися можна, то без кондиціонера, в спекотну погоду досить складно це зробити.

Сучасний, неінверторний кондиціонер (On-Off) не просто охолоджує повітря, він створює комфортний мікроклімат в приміщенні, фільтрує і очищає повітря від шкідливих мікроорганізмів, пилу, бактерій.

А якщо говорити про інверторні спліт системи (теплові насоси повітря/повітря), то експлуатація його не обмежується одним літнім сезоном, а використання відбувається круглий рік, як на охолодження влітку, так і на обігрів взимку.

Однак в останній момент прийняття рішень купити і встановити кондиціонер, у багатьох батьків, виникає питання: "Чи не буде це шкідливо для дитини?".

Neoclima, в даній статті розповість, як правильно використовувати кондиціонер, що б це не було шкідливо, а приносило тільки користь і полегшення в жаркий період року, як для дорослих, так і дітей.

Кондиціонер і дитина - висновок експертів

З моменту винаходу і використання кондиціонерів, було проведено багато різних досліджень, результати яких неодноразово показували, що сам по собі кондиціонер, абсолютно безпечний для здоров'я дитини і людини в цілому. Питання скоріше в правильній експлуатації такого обладнання.

Як стверджують провідні педіатри, дитині, набагато гірше буде перебувати в задусі, в приміщенні з спертим повітрям, ніж у прохолодній кімнаті. А особливо, якщо мова йде про немовлят.

Відомо, що у малюків, на першому році життя ще не сформований теплообмін, а з цього температура тіла значно перевищує норму.

Тобто, якщо дорослій людині жарко, то дитині буде ще більш спекотніше. І це доведений факт лікарями.

Відповідно, малюкам кондиціонер не менше потрібніше, ніж дорослому користувачеві.

Кондиціонер Неокліма - основні правила експлуатації

Як згадували вище, сама спліт-система Neoclima не шкідлива для здоров'я. Небезпека полягає в неправильному використанні системи кондиціонування.

Важливо, що б при монтажі кондиціонера в дитячій кімнаті, жалюзі не були спрямовані на ліжечко. Потік холодного повітря не повинен бути спрямований прямо на малюка.

А також важливо правильно регулювати температуру в приміщенні і стежити за нею. Не слід допускати велику різницю між температурою на вулиці і в кімнаті.

Наступний, важливий момент - кондиціонер необхідно регулярно обслуговувати (мити, чистити). Залежно від інтенсивності використання, як правило - раз в тиждень. А повне обслуговування, дозаправку фреоном, мийка гарячою парою, рекомендується проводити раз на рік.

Про це, детальніше можна прочитати в статті "Коли, навіщо і як чистити кондиціонер?".

Не секрет, що практично всі спліт системи сушать повітря, завдяки чому важливо не забувати його зволожувати. За допомогою зволожувачів, можна підтримувати необхідний рівень вологості в приміщенні.

Взагалі, дует кондиціонера зі зволожувачем повітря - це запорука чистого, свіжого і комфортного мікроклімату в приміщенні.

Різкі перепади температур - помилка при використанні кондиціонера

Зазвичай захворювання від кондиціонера відбуваються через різких і великих перепадів температур. Коли на вулиці + 30°С, а в приміщенні +20°С, це може негативно відбитися на самопочутті людини - тим більше якщо мова йде про дітей.

Часто зустрічаються випадки, коли, після активної гри на вулиці, прийшовши в приміщення з кондиціонером - на наступний день дитина захворює. Це відбувається, через велику різницю температур. В основному саме в такі моменти найлегше "заробити" застуду.

Оптимальна різниця температур вулиці і приміщення - це 5°С-7°С. Наприклад, при + 30°С на вулиці ідеально виставити + 23°С в кімнаті.

Попереджений значить озброєний. Підсумуємо

Виходячи з наведеної вище інформації, можна зробити висновок, що при правильній експлуатації, своєчасному обслуговуванні, кондиціонер буде тільки помічником і гарантією комфортного мікроклімату у Вашому домі.

Компанія Neoclima з радістю допоможе в придбанні хорошого і надійного кондиціонера.

Зв’язані товари