Купити кондиціонер в розстрочку, оплату частинами: вигідно і зручно

Купити кондиціонер в розстрочку, оплату частинами: вигідно і зручно

Дата: 08.07.2019 Переглядів: 3493 Коментарі: 0

Спекотний літній сезон 2019 року йде вже повним ходом. А відповідно, багато хто задумався про покупку і установку кондиціонера.

Компанія Neoclima рада повідомити, що тепер, офіційний інтернет магазин надає можливість купити кондиціонер в розстрочку або оплату частинами від Приват Банку.

Таку можливість має кожен власник картки "Універсальна" від Приват Банку, на якій є ліміт для подібний операцій.

А дізнатися, чи має можливість користувач банківської карти купити кондиціонер в кредит, можна зробити кількома способами:

  • написати слово "Chast" на номер 10060 - у відповідь Вам прийде повідомлення з інформацією по карті;
  • зателефонувати на номер 3700 і оператор контакт центру банку надасть консультацію по доступним лімітам і можливостям вашої карти.

Сьогодні спліт система в кредит є вигідним, корисним і простим способом забезпечити свій будинок, квартиру комфортним мікрокліматом в спекотну або холодну погоду.

Neoclima: Кондиціонер в кредит - швидко, зручно, вигідно

Не варто відкладати покупку кондиціонера, так як мова йде про власний комфорт і комфорт своїх близьких.

Отримати детальну інформацію щодо того, як купити кондиціонер в кредит можна, зв'язавшись з менеджером за номером 0-800-50-70-25 або подати заявку через сайт онлайн.

В епоху стрімкого розвитку банківської системи, оформити розстрочку на кондиціонер стало ще простіше. Досить вибрати потрібну модель на сайті, оформити замовлення через корзину і вибрати спосіб оплату "оплата частинами" або "миттєва розстрочку".