Страховий купол

Страховий купол

Дата: 13.03.2023 Переглядів: 288 Коментарі: 0

Шановні Пані та Панове!

Британський бренд Neoclima з гідністю долучається до допомоги цивільному населенню та бізнесу в подоланні наслідків військових дій росії в Україні шляхом відкриття програми «Страховий Купол». 

Всі кондиціонери Neoclima, придбані з 01 .03.2023* та пошкоджені внаслідок ворожих обстрілів території

України росією** - будуть безкоштовно відремонтовані або замінені*** за кошти бренду Neoclima.

Гаряча лінія Neoclima в Україні 0 800 50 70 25


* при наявності підтвердження придбання кондиціонеру (товарний чек, видаткова накладна, заповнений гарантійний талон з датою та серійним номером) не раніше дати 01.03.2023, а також при можливості ідентифікувати серійний номер виробу на пошкодженому виробі.

** під пошкодженнями розуміється повний вихід з ладу кондиціонеру внаслідок прямого влучання ракет, їх уламків, артобстрілів або руйнації будівель та споруд, що спричинили ворожі обстріли рф по території України. Рішення про безкоштовні ремонт або заміну узгоджується на основі надання копії акту пошкоджень будівлі від органів місцевої влади встановленого зразку.

***страхове покриття не надається на території, що визначені Наказом міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 25.04.2022р. №75 «Перелік територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) станом на 23 липня 2022року» або будь-яких наступних змін до нього. Ремонт або заміна можуть бути виконані лише при наявності можливості ремонту та відсутності загроз життю ремонтно-монтажного персоналу.


Тримаймося та єднаймося й надалі і нехай 2023 рік буде роком спільної Перемоги!

Коментарі

Написати коментар