Чи можна включати кондиціонер взимку для обігріву?

Чи можна включати кондиціонер взимку для обігріву?

Дата: 13.12.2018 Переглядів: 14288 Коментарі: 0

З настанням холодів пора подбати про «погоду в будинку».

Температура повітря - одна з найважливіших складових комфорту і гарного самопочуття. Але бажаний температурний режим, на жаль, не завжди можна забезпечити за допомогою центрального опалення.

Звичайно, способів зігрітися існує дуже багато:

Чи можна включати кондиціонер взимку для обігріву? За яких температурних показниках можна включати кондиціонер на обігрів?

Давайте розбиратися.

Опалення кондиціонером Neoсlima - неінверторна спліт система

Говорячи про кондиціонер, як правило, на думку спадають літо, спека. Оскільки, спочатку, кондиціонер був створений для зниження температури в приміщенні в спекотну погоду.Але це давно вже не так.

На сегодняшний день современные кондиционеры полноценно могут, как охладить, так и согреть.

У кондиціонерів неінверторного типу (On/Off), температурні обмеження використання від мінус 7 до плюс 43 градусів.

Але що ж робити, якщо термометр показує нижче мінус 7°С?

Як варіант, можна «тюнінгувати» кондиціонер, додавши необхідні для обігріву пристрої, так званий "зимовий комплект",, а це:

  1. підігрів картера;
  2. підігрів дренажу;
  3. термостат;
  4. регулятор оборотів вентилятора.

Порушуючи правила використання та вмикаючи кондиціонер на обігрів при температурі нижче -7 градусів, ми знижуємо його працездатність і укорочуємо термін служби.

В такому випадку можуть виникнути наступні неприємності: при низькій температурі через замерзлий конденсат зовнішній блок і дренажний шланг промерзають, може потрапити холодоагент в компресор, що призводить до поломки, показники тепловіддачі знижуються.

А "зимовий комплект" запобіжить це і дозволить неінверторному кондиціонеру працювати і до -15 ° С.

Інверторні кондиціонери від ТМ Неокліма - теплові насоси

Компанія кліматичної техніки Neoсlima успішно представляє на ринку України інверторні кондиціонери, з можливістю роботи на обігрів при - 30°С.

Кондиціонери - універсальне обладнання, так як мають можливість працювати, і взимку, і влітку, майже цілий рік.

Спліт системи охолоджують приміщення і обігрівають його, в цьому вони виграють на тлі техніки, яка налаштована тільки на обігрів.

Кондиціонер зима літо буде коштувати дорожче звичайної спліт системи, але це найекономічніший і ефективний вид опалення, так як ККД в середньому 200-250%, що буде значно дешевше централізованого опалення та іншого електричного і газового обладнання для обігріву.

Отже, перш ніж купити кондиціонер, чітко визначтеся зі своїми вимогами від даного апарату, а великий асортимент і професійна команда інтернет-магазину Neoсlima допоможе вам розібратися з вибором і залишитися задоволеним своїм придбанням.

Зв’язані товари