
Чи потрібен влітку зволожувач повітря (зволоження, захист від вірусу)
Зволожувач повітря - пристрій, який піднімає рівень вологості в приміщенні, і підтримує його показник в заданій нормі. Зволожувач повітря бажаний, якщо ви дбаєте про мікроклімат, в якому живете ви і ваша сім'я.
Чи потрібен зволожувач повітря?
Можна нескінченно відкривати вікна, робити часті вологі прибирання, ставити банку з водою для випаровування, вдаватися до кількох методів одночасно або іншим, що зустрічаються на просторах інтернету і т.д. Але жоден цей спосіб не зрівняється навіть з найпростішим зволожувачем.
Зволожувачі NEOCLIMA допоможуть вирішити проблему сухого повітря раз і назавжди.
Чи замислювалися ви як недолік вологи в повітрі може згубно впливати на здоров'я і якість життя?
- Новонароджені діти. Створити для них комфортне середовище в приміщенні дуже важливо. Низький рівень вологості пересушить слизові дитини, що спричинить тяжкість дихання, сприйнятливість до бактерій і алергенів;
- Не варто думати, що сухість слизових стосується тільки діток. Якщо вологи недостатньо, людина це відчує на собі скільки б років їй не було. Першіння в горлі, кашель, відчуття закладеності носа - все це може бути ознакою сухого повітря;
- Астматики, алергіки і люди з хронічними хворобами дихальних органів можуть бути схильні до погіршення свого стану, дихаючи сухим і курним повітрям;
- У людей, що носять лінзи, є ризик зіткнутися з синдромом сухого ока;
- Шкіра втрачає свою пружність, нігті і волосся стають ламким і сухими;
- І навіть на психологічний стан брак вологи може позначатися у вигляді напруги, роздратованості злості та млявості;
Чи потрібен зволожувач повітря в будинку? Однозначно потрібен!
Нормою рівня вологості прийнято вважати 40-60% в залежності від регіону та пори року. Контролювати легше за допомогою гігрометра - він вимірює і показує рівень вологи в приміщенні.

Чи потрібна мийка повітря?
Мийка повітря - пристрій, який не тільки зволожить, але і очистить повітря.
В умовах життя сучасного світу, особливо містах, де безліч транспорту, підприємств і заводів. Де висоток все більше, а зелених насаджень менше, виникає проблема забруднення повітря. Перенасичення його пилом, запахами, шкідливими викидами, алергенами, бактеріями і вірусами. І якщо на вулиці ми зробити нічого не можемо, то домашнє повітря поліпшити в наших руках.
Що може мийки повітря NEOCLIMA:
- Позбавити від неприємних запахів, наприклад, тютюнового та інших;
- Очистить від великих часток пилу, шерсті тварин;
- Знищить алергени, бактерії і віруси. Включайте мийку після кожного разу як відвідуєте вулицю або громадські місця. Мийка повітря, гігієна рук і максимальна самоізоляція - комплекс заходів, які допоможуть уберегти вас і ваших близьких від прямого контакту з коронавірусом (COVID-19).
Чи потрібен зволожувач повітря влітку?
Прийнято вважати, що сухе повітря переважно в холодну пору року. Опалення та різні обігрівачі «з'їдають» вологу дуже швидко. Однак, не варто недооцінювати літній період, коли в більшості будинків і квартир працюють кондиціонери. Чи знаєте ви, що вони не менше обігрівачів сушать повітря приміщення? Якщо такий пристрій є, зволожувач повітря потрібен не менше будь-якої іншої техніки.
Чи потрібен зволожувач влітку у вашому будинку залежить і від регіону, в якому ви живете. У південних областях клімат сухіший. Якщо у вашому місті вологість повітря нижче 40%, то використовувати зволожувач потрібно цілий рік.
Влітку ми частіше відкриваємо вікна на провітрювання, тим самим збільшуючи надходження пилу. Але у приміщенні, яке добре зволожене, пил осяде швидко, а в сухому буде літати в повітрі.
Щоб не гадати про потреби використання зволожувача в той чи інший час року, краще всього придбати гігрометр. З його допомогою ви будете бачити реальну картину про стан вашого повітря, зможете вчасно вжити заходів, якщо показники відійдуть від норми.
Якими бувають зволожувачі повітря?
Торгова марка NEOCLIMA представляє вашій увазі кліматичні продукти:
- Ультразвуковий зволожувач повітря. Сучасне покоління зволожувачів. Вважаються найефективнішими за рівнем і якістю зволоження. Зволоження відбувається шляхом висмоктування найдрібніших крапельок води за допомогою ультразвукової вібрації. В процесі випаровування водний туман перетворюється в пар, що підвищує ефект зволоження.
- Задалися питанням: чи потрібен зволожувач в дитячу кімнату? Вважаються безпечними у використанні для дітей.
Якщо ви довго не користувалися зволожувачем, не варто чекати миттєвого ефекту. Спочатку вологою повинні насититися меблі і тканинні основи у вашому будинку, і вже після, днів 3-5 приблизно, можна відчути результат зволоження. - Мийка повітря. Не тільки зволожує, але і очищає повітря. Вбудований всередину барабан крутиться, занурюючись у воду, а виринаючи, обдувається вентилятором, підсихає (випаровується) і таким чином створюється ефект зволоження.
Потрапляючи з повітрям частки пилу, шерсть і ін., Обмиваються і залишаються у воді. Додаткові фільтри, такі як HEPA фільтр і вугільний задіяні для очищення від вірусів, бактерій і позбавлення від неприємних запахів.
Відео огляд популярної мийки повітря NEOCLIMA:
В умовах нинішньої ситуації, в якій опинився весь світ - в боротьбі з короновірусом (COVID-19, ковід-19), важливо бережно ставитися до свого здоров'я та здоров'я близьких. Виконуйте рекомендації МОЗ, додатково користуйтеся зволожувачем і/або мийкою повітря NEOCLIMA, підтримуючи вологість і чистоту повітря, їжте корисну їжу, стежте за своїм повноцінним сном, робіть зарядку і налаштовуйтесь на позитив.