Зволожувачі повітря Neoclima - Зволожувач повітря Неокліма

У сучасному світі з кожним роком все глобальніше постає питання про екологію та чистоту повітря, яким населенню доводиться дихати. Особливо це стосується великих міст, де все менше залишається чистої природи, та навпаки, територію заповнюють кам'яні джунглі і промислові заводи, організації і тому подібне. І це, навіть, стосується не тільки великих міст, а й передмістя, сел і невеликих селищ, в зв'язку з чим, у багатьох погіршується здоров'я з дихальними шляхами, загострюється алергія і тп.

Вихід є! - -зволожувачі та мийки повітря від Neoclima

Але, на щастя, в цьому питанні й технології не стоять на місці. На сьогоднішній день, компанія Неокліма готова запропонувати користувачу, на вибір, різноманітні мийки повітря та ультразвукові зволожувачі, які здатні, хоч й не глобально очистити клімат в світі, але, без зусиль, створити комфортний і корисний мікроклімат в будинку або квартирі людини. А найголовніше, асортимент вибору охоплює більшу аудиторія, так як підібрати для себе даний прилад зможе абсолютно кожен. Варіанти, від елементарного ультразвукового зволожувача моделі SP-35, до кліматичного комплексу моделі MP-50.

 

з усіма цими проблемами, в залежності від моделі, наша продукція готова впоратися.

 

У чому ж різниця, між ультразвуковим зволожувачем, мийкою повітря і кліматичним комплексом?

  • ультразвуковий зволожувач повітря - створення мікрокрапель відбувається за допомогою обробки води ультразвуковими хвилями завдяки п'єзоелементам, згодом водяний туман з потоком повітря потрапляє в приміщення, де випаровується. Простіше кажучи зволожувач складається з бака для води і пьезоелемента, що створює ультразвукові коливання. Цей прилад наповнює сухе повітря в кімнаті необхідною вологою, яка, в свою чергу, фільтрує повітря від пилу, алергенів і вовни від домашніх тварин, що сприятливо впливає як на людину, так і на домашні рослини.
  • мийка повітря та кліматичний комплекс - це винахід об'єднує в собі два корисних приладів: зволожувач повітря і очищувач. Принцип роботи полягає в примусовому пропуску потоку повітря через бак з водою, і насичення його мікрокраплами води. Очищення відбувається за рахунок всмоктування частинок пилу всередину пристрою і затримання їх на дні резервуара з водою, в той час як кліматичний комплекс робить повну чистку повітря, від пилу, алергенів, вовни, бактерій, грибків, пилових кліщів і зволожує повітря, наповнюючи його властивостями, молекулами, корисними для людини.

Отримати консультацію та придбати ультразвуковий зволожувач або мийку повітря Neoclima

Підбивши підсумок, можна однозначно сказати, що на сьогоднішній день, виходячи з рівня забрудненості клімату, даний пристрій необхідний, особливо для дитячих кімнат. Консультацію по характеристиками і допомогу у підборі моделі можна отримати по телефону 0-800-50-70-25. А якщо Ви вже визначилися, замовляйте онлайн, через сайт.

Уточнюйте
На складі Модель: 936
Ультразвуковий зволожувач SP-35W Зволожувач повітря Neoclima SP-35W створений в сучасному дизайні білого кольору. Простота, але в той же час, оптимальний функціонал забезпечить комфортний рівень вологості в квартирі, особливо в опалювальни..
Обсяг резервуару, л
3
Рівень шуму, дБ
<25
Гарантія, м
12
Рекомендована площа приміщення, кв.м
30
Живлення, В/Гц/Ф
220-240/50/1
Уточнюйте
На складі Модель: 897
Neoclima SP-75WBНовинка 2020 року від компанії Неокліма не залишить байдужим всіх тих, хто піклується про комфорт клімату в своїй квартирі, офісі або будинку - преміум сегмент ультразвукового зволожувача і очищувача повітря серія SP-75WB. В першу ч..
Гарантія, м
12
Рекомендована площа приміщення, кв.м
30-40
Іонізація
Так
Живлення, В/Гц/Ф
220-240/50/1
Витрати води, мл/год
400/300
Уточнюйте
На складі Модель: 898
Neoclima SP-75WW Новинка 2020 року від компанії Неокліма е залишить байдужим всіх тих, хто піклується про комфорт клімату в своїй квартирі, офісі або будинку - преміум сегмент ультразвукового зволожувача і очищувача повітря серія SP-75WW. ..
Гарантія, м
12
Рекомендована площа приміщення, кв.м
30-40
Іонізація
Так
Живлення, В/Гц/Ф
220-240/50/1
Витрати води, мл/год
400/300
Уточнюйте
На складі Модель: 938
Очищувач Neoclima АРН-70 Neoclima АРН-70 - побутовий прилад, який поєднав безліч функцій для забезпечення ідеального мікроклімату в приміщенні. Основна функція кліматичного комплексу Neoclima АРН-70 – це очищення повітря на рівні професійн..
Розміри, мм
400x230x620
Обсяг резервуару, л
3
Рівень шуму, дБ
до 25
Гарантія, м
12
Рекомендована площа приміщення, кв.м
45
Уточнюйте
На складі Модель: 825
Neoclima SP-55W Сучасні та стильні ультразвукові зволожувачі Neoclima SP-55W мають сучасний та стильний дизайн, чудово підійдуть як в інтер'єрі дитячої кімнати, так і в офіційному стилі офісного приміщення, а також вдале поєднання ціни та ..
Розміри, мм
190 * 190 * 320
Рекомендована площа приміщення, кв.м
30-40
Живлення, В/Гц/Ф
220-240 / 1/50
Резервуар для води, л
4
Потужність, Вт
25
Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)