Мийки повітря та очищувачі повітря Neoclima

Мийки повітря від англійської компанії Neoclima.

Мийки повітря виробника Neoclima є унікальним пристроєм, которoе комбінує в собі сучасний зволожувач повітря та ефективний очищувач повітря від:

  • пилу;
  • пилових кліщів;
  • шкідливих спорів та ін.

Стильний дизайн дозволить вписати мийку повітря в будь-який інтер'єр, а варіанти потужностей і моделей підібрати найоптимальнішу саме під Ваш смак.

У чому необхідність мийки повітря Neoclima.

Якщо вологість повітря опускається нижче оптимального рівня, як правило, це більше трапляється, в опалювальний період, коли починають включати обігрівальні прилади, з часом залишає відбиток на здоров'я людини і в цілому тварин, рослин. При сухому повітрі починає пересихати шкіра рук і обличчя, що призводить до швидкого старіння шкіряного покриву. Людський організм за добу, в нормальному кліматі, може втрачати до 0,5 л. рідини, а в холодний період - до одного літра. Варто збільшити вологість повітря в приміщенні з 30% до 60% і втрата води людиною зменшиться вдвічі! (більш детальну інформацію про зволоження повітря можна отримати в статті)

Мийка повітря Neoclima - 2 в 1.

Який же зволожувач вибрати? У відповідь на це питання все залежить від користувача. Ультразвукові зволожувачі Neoclima чудово впораються з підвищенням необхідної вологості в кімнаті, але якщо в приміщенні пильно, є тварини, в такому випадку є сенс придбати мийку повітря, яка не просто буде зволожувати, а й "мити" його.

14 999 ₴
Немає в наявності Модель: 938
Очищувач Neoclima АРН-70 Neoclima АРН-70 - побутовий прилад, який поєднав безліч функцій для забезпечення ідеального мікроклімату в приміщенні. Основна функція кліматичного комплексу Neoclima АРН-70 – це очищення повітря на рівні професійн..
Розміри, мм
400x230x620
Обсяг резервуару, л
3
Рівень шуму, дБ
до 25
Гарантія, м
12
Рекомендована площа приміщення, кв.м
45
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)