Основні причини купити кондиціонер саме цієї весни

Основні причини купити кондиціонер саме цієї весни

Дата: 12.03.2019 Переглядів: 2286 Коментарі: 0

На сьогоднішній день, всім добре відома користь кондиціонера: він буквально рятує нас від нестерпної спеки і створює комфорт в квартирі, офісі або будинку, коли на вулиці задуха.

У порівнянні з кінцем минулого століття, сьогодні кондиціонери не є розкішшю. У сучасному побуті кондиціонери - це невід'ємна частина комфорту і гарного самопочуття людини.

Але, не дивлячись на це, часто можна зустріти думку, що кондиціонер мало корисний і не потрібен зовсім, так як небезпечний для здоров'я людини.

Так, ця думка цілком обгрунтована, але зовсім не через сам кондиціонер, а тому, що обладнання не отримує належного догляду і обслуговування.

Більш докладно можна почитати про це з статті "Коли, навіщо і як чистити кондиціонер?".

Neoclima - краще співвідношення ціни і якості на українському ринку кліматичного обладнання

Англійська компанія Неокліма - це найпопулярніший виробник кондиціонерів в Україні, який зарекомендував себе з кращого боку, і з кожним роком все впевненіше закріплюється на лідируючих позиціях по продажах і якості свого обладнання.

Розглянемо основні переваги кондиціонерів ТМ Neoclima:

 • офіційне і кваліфіковане сервісне обслуговування по всій території України;
 • високий контроль якості при виробництві, наявність всіх сертифікатів і декларація, що підтверджують безпеку обладнання;
 • наявність інверторних та неінверторних моделей, що дозволяє вибрати той варіант, який підходить саме Вам;
 • наявність сучасних функцій і можливостей в кожній моделі;
 • майже всі моделі кондиціонерів Неокліма мають можливість управління через смартфон, планшет по мережі Wi-Fi (необхідно додатково встановити модуль Wi-Fi);
 • управління напрямком повітря через пульт;
 • при виробництві використовуються компресора тільки відомих, перевірених виробників Toshiba і Hitachi;
 • доступна ціна, висока якість;

Створіть комфортну погоду в будинку з кондиціонерами ТМ Неоклима

Які можливості дає кондиціонер?

Розглянемо 5 причин купити кондиціонер Neoclima:

 1. Управління температурою (обігрів та охолодження приміщення). Пам'ятаємо, що для людини найбільш комфортною температурою вважається від +24°С до +26°С.
 2. Кондиціонер + зволожувач повітря Неокліма в парі дають можливість контролювати вологість повітря. Сухе повітря в приміщенні буде сушити шкіру і подразнювати слизову. А надмірно вологе повітря призведе до дискомфорту дихання, стомлення. Ідеальний варіант - 60% вологості повітря.
 3. Вентиляція приміщення. Циркуляція повітря в кімнаті дуже важлива - це швидке усунення запахів, різних газів і т. Д..
 4. У деяких моделях кондиціонерів від от ТМ Neoclima є фільтри, які ефективно очищають повітря від алергенів, вірусів, пилу і ідеально підходять для дитячих кімнат. Це запобігає можливим хвороби і покращує самопочуття в цілому.
 5. Альтернатива централізованому або газовому опаленню. Компанія розробила спеціальну лінійку кондиціонерів/теплових насосів повітря-повітря ALASKA 2.0 (-30C) та YETI (-22C), які здатні працювати на обігрів до -30°С.

Готуй ковзанки влітку, а воза взимку! Купити кондиціонер заздалегідь - навесні

Варто зауважити, що синоптики прогнозують прийдешнє літо найспекотнішим і сонячним за останні 20 років.

До слова, ми рекомендуємо подумати про це заздалегідь і зустрічати спекотні літні дні і ночі озброеним новим кондиціонером від виробники Неокліма.

Купити кондиціонер прямо зараз можна онлайн, через сайт або по телефону 0-800-50-70-25.

Чекаємо на Ваші заявки.

Зв’язані товари