Що таке мобільний кондиціонер Neoclima Mobile NSU-AMB?

Що таке мобільний кондиціонер Neoclima Mobile NSU-AMB?

Дата: 06.06.2018 Переглядів: 4712 Коментарі: 0

Мобільний/переносний кондиціонер Neoclima Mobile NSU-AMB - це повноцінне кліматичне обладнання, де, на відміну від традиційної спліт системи внутрішній і зовнішній блоки виконані в одному корпусі. Також такий тип кондиціонера можна назвати 'моноблок'.

Кондиціонер Неокліма мобільний неінверторний

Завдяки своїй конструкції, пересувний кондиціонер Neoclima Mobile NSU-AMB не вимагає спеціальної установки, а, отже, з введенням його в експлуатацію з легкістю впорається звичайний користувач, який не має спеціальних навичок з монтажу побутових кондиціонерів. Такий варіант ідеально розміститься в орендованих квартирах, дачах (коли будинок заселений сезонно) і в будинках, де монтаж спліт системи неможливий або не дозволений.

Переваги переносного кондиціонера Neoclima Mobile NSU-AMB

На відміну від звичайних переносних кондиціонерів, серія Mobile NSU-AMB має вбудований електричний ТЕН, який дозволяє використовувати режим обігріву в будь-яку погоду, не виводячи гофровану трубу назовні. Також, завдяки активним опорам, переносний кондиціонер Neoclima без проблем можна перемістити в потрібне місце, а компактні габарити корпусу не займуть багато місця.

Монтаж мобільного кондиціонера

Для установки мобільного кондиціонера потрібен гофрований шланг, який вставляється в прорізаний отвір у вікні або стіні. Також передбачений варіант роботи кондиціонера, при якому, можна просто виставити трубу в щілину вікна, тим самим не проробляючи отвори. Сам же мобільний кондиціонер слід встановити не менше 35 см. від стіни.

Переносний кондиціонер Neoclima Mobile NSU-AMB в комплекті для установки має:

  • гофровану трубу;
  • клапани;
  • адаптер для установки труби у вікно.

Особливості мобільного кондиціонера Neoclima AMB:

  • функція рестарт - при непередбаченому відключенні електроживлення, автоматично відновить функціонування на таких налаштуваннях, при яких була перервана робота;
  • пульт дистанційного керування;
  • зручна панель керування з ЖК-дисплеєм і великими кнопками управління;
  • можливість роботи в чотирьох режимах - охолодження/обігрів (ТЕН)/осушення/вентиляція;
  • функція "Таймер" і "Сон";
  • ніжки на коліщатках (спрощує переміщення пристрою);
  • можливість регулювання напряму потоку повітря;

мобільний кондиціонер Neoclima

Плюси і мінуси мобільного кондиціонера Neoclima Mobile NSU-AMB.

Основною перевагою мобільного кондиціонера є те, що він не вимагає спеціальної установки. ДДля використання такого типу обладнання не потрібно викликати монтажну бригаду. А, відповідно, немає прив'язки до конкретного приміщення - Ви завжди можете перемістити його в іншу кімнату, взяти на дачу і так далі, що неможливо з традиційною спліт системою.

Також важливий плюс мобільного кондиціонера - це ціна. Як правило, стандартний побутової кондиціонер буде значно дорожче.

І звичайно ж не варто забувати і про мінуси такого типу кондиціонера.

Оскільки компресор не винесено за вікно, а знаходиться в приміщенні - мобільний кондиціонер в роботі трохи голосніше спліт-системи.

В деяких випадках переносний кондиціонер може заважати і займати корисний простір, так як на стіну його повісити неможливо. Конденсат, який утворюється від роботи збирається в піддоні і періодично його потрібно вручну видаляти.

Після всього вище сказаного, слід розуміти, що, в основному, мобільні переносні кондиціонери є компромісним рішенням саме в тих випадках, коли установка і використання стандартної побутової спліт системи неможлива в силу певних причин. А для створення комфортного мікроклімату в таких приміщеннях Neoclima Mobile NSU-AMB - ідеальний варіант.

Купити мобільний/переносний кондиціонер в Україні - сервіс, доставка

Купити переносний кондиціонер в Україні можна, оформивши замовлення онлайн через сайт кліматичної техніки Неокліма або по телефону 0-800-50-70-25 ми доставимо його в найкоротші терміни за вказаною адресою або у зручний для Вас відділення Нової Пошти. Також, наші фахівці дадуть відповідь на всі Ваші питання і допоможуть з прийняттям рішення. А завдяки безлічі авторизованих сервісних центрів в Києві та багатьох інших містах України (Одеса, Львів, Дніпро, Херсон, Харків і тд.) Ви швидко і якісно отримаєте технічну підтримку щодо будь-якої офіційної продукції компанії Neoclima.

Зв’язані статті

Зв’язані товари