Охолодження повітря в квартирі - кондиціонер і його можливості

Охолодження повітря в квартирі - кондиціонер і його можливості

Дата: 02.02.2021 Переглядів: 4785 Коментарі: 0

Охолодження - одна з основних функцій через яку купують кондиціонер. Під час літньої спеки охолодження повітря без кондиціонера складно собі уявити. Або людям, що просто люблять прохолоду, побутова спліт система стане ідеальним помічником у розв’язанні подібних питань.

При виборі кондиціонера зверніть увагу на їх головну і принципову відмінність по типу: інвертор або неінвертор.

У інверторних кондиціонерах діапазон температур роботи ширший, компресор тихіший і підтримка заданого параметра чіткіша, на відміну від неінверторних сплітів - вони поступаються у деяких параметрах, але дешевші за вартістю.

Режим охолодження кондиціонера

Якість температурного режиму залежить від рівня самого кондиціонера, виробника і ціни, а ось принцип його роботи (охолодження/обігрів) - однаковий. Головними інструментами в процесі охолодження виступають: компресор, конденсатор і мідна траса. Конденсатор або по-іншому - фреон циркулює по колу. Холодоагент потрапляє в компресор з випарника у вигляді газу. Тиск знижується, стискається, що підвищує його температуру до 70-90 С. Далі фреон подається в конденсатор, в теплообміннику перетворюється з газоподібного стану у рідкий, охолоджується і виділяє тепло. По його послідовному переміщенню тиск знижується, в теплообміннику холодоагент переходить з рідкого в газоподібний стан - зворотний процес. Виділяється холод і забирає тепло з приміщення - охолодження повітря в кімнаті.

Не включайте спліт систему на мінімальні температури при охолодженні, коли в приміщенні дуже жарко. Це може негативно позначитися на вашому здоров'ї та подальшій роботі компресора, який працює на знос.

Режим cool на кондиціонері чому не включається

Кондиціонер не холодить або робить це на не достатньому рівні - основні і найчастіші причини звернень до спеціалістів. Найбільш поширені з них будуть наведені нижче, проте не рекомендуємо виправляти їх самостійно, щоб уникнути неприємних наслідків.

Основні причини чому кондиціонер погано охолоджує:

  1. Не правильний підбір спліт системи згідно з площею приміщення;
  2. Експлуатація не у відповідності допустимих температурних норм, заявлених виробником;
  3. Якщо кондиціонер не реагує на пульт управління, перевірте батарейки;
  4. Після тривалого використання кондиціонера на обігрів, дайте йому адаптуватися на сезон охолодження. Хвилин 15-20 досить;
  5. Забруднення очисних фільтрів і вентилятора пилом, шерстю тварин, сигаретним смогом і т.д;
  6. Витік фреону. Може відбуватися в старих спліт системах або при механічних пошкодженнях під час монтажу;
Результат від користування кондиціонером залежить не тільки від нього самого, а й від правильності встановлення (монтажу). Скористайтеся послугами кваліфікованої монтажної організації.

Зв’язані статті

Зв’язані товари

Коментарі

Написати коментар