Режим feel на кондиціонері - розумне рішення клімат - контролю будинку

Режим feel на кондиціонері - розумне рішення клімат - контролю будинку

Дата: 04.01.2021 Переглядів: 45585 Коментарі: 0

Купуючи кондиціонер за часту, ми вивчаємо що він може крім зміни температурного режиму в приміщенні. Адже на сьогодні побутова спліт система - це справжній комплекс із різноманітних функцій, які можуть вирішувати одночасно декілька питань щодо поліпшення комфорту і якості повітря будинку. Продовжуючи серію можливостей побутових кондиціонерів Neoclima, сьогодні ми поговоримо про режим «I Feel.»

Режим кондиціонера feel

I Feel (Follow me - стеж за мною) - це датчик, який вбудований в бездротовий пульт дистанційного керування. Він вимірює температуру повітря в тому місці, де знаходиться, і передає інформацію на внутрішній блок кондиціонера. Таким чином спліт система оптимізує свою роботу так, щоб задані параметри досягали комфортного рівня за місцем знаходження пульта.

Режим кондиціонера feel доцільно використовувати не тільки для зручності, але і з метою економії електроенергії. Найчастіше температурні режими застосовуються на максимальних параметрах: влітку на охолодження, взимку на обігрів. Однак ніхто точно не може сказати яка температура буде найоптимальнішою. Чи потрібно охолоджувати приміщення, встановлюючи, наприклад, 22 градуси або обмежитися 25 С і навпаки? Ця функція дозволить використовувати ресурси по мінімуму, не витрачаючи зайвого і при цьому комфортно себе почувати в будинку, не бігаючи постійно до пульта управління, щоб відрегулювати температуру.

Feel режим кондиціонера запам'ятовує оптимальні параметри вашого житла, регулярно вимірює температуру, сигналізуючи про її зміни внутрішньому блоку кондиціонера, який в свою чергу включається і в автоматичному режимі наганяє до потрібної міри. Можна сказати, внутрішній блок діє через логіку, обираючи найбільш відповідний формат з тих, які раніше запам'ятав. Залежно від потреби i feel перехід кондиціонера може відбуватися в режими обігріву, охолодження або осушення.

Щоб точніше працювала функція I Feel її потрібно частіше використовувати, тоді параметрів для фіксації в пам'яті буде більше, і кондиціонер зможе вибудувати максимально точне значення.

Не варто відмовляти собі в сучасному обладнанні. Побутові спліт системи тепер вміють не тільки покращувати якість життя, але і впливати на оплату комунальних ресурсів, які використовуються по мінімуму завдяки інноваційному підходу.

Зв’язані статті

Зв’язані товари

Коментарі

Написати коментар