Режим FAN на кондиціонері або Кондиціонер із функцією вентиляції

Режим FAN на кондиціонері або Кондиціонер із функцією вентиляції

Дата: 10.12.2020 Переглядів: 30812 Коментарі: 0

Для будь-якого приміщення, будь то житловий будинок, квартира, офіс або підприємство, важливо правильно створити вентиляцію. Відсутність вентиляції або неправильна її організація можуть призвести до підвищеної вологості або навпаки - до сухого повітря. Це загрожує поганим самопочуттям, загостренням хвороб органів дихальної системи, виникненням цвілі на стінах і т.д.

Чим небезпечне застояне повітря?

У застояному повітрі найчастіше можна виявити: вуглекислий газ, випаровування формальдегіду, чадний газ (актуально для промислових зон), пил, алергени, віруси, бактерії, пилові кліщі, спори цвілі, шерсть тварин і так далі. Всі ці компоненти не видно, але вони завдають непоправної шкоди організму людини. Особливо сприйнятливі діти, люди похилого віку і ті, хто страждає на хронічні захворювання органів дихання. Щоб убезпечити себе і близьких, потрібно створити умови, де забруднене повітря буде замінюватися на чисте.

Що таке вентиляція?

Чи помічали ви запітнілі вікна у себе вдома? Таке явище на постійній основі привід задуматися щодо належної вентиляції вашого житла. В ідеалі повинен відбуватися повітрообмін, який буде виводити зайву вологу з приміщення. Рекомендується частіше провітрювати і встановити додаткову витяжку/вентиляцію.

І так, вентиляція - це рух повітря і його обмін.

Що таке природна вентиляція?

Повітрообмін відбувається через вентиляційні канали та припливні клапани, вбудовані в будівлю. Однак з часом, без належного догляду, така вентиляція може втратити свої функції. Найкращим способом повітрообміну, в умовах природної вентиляції, буде провітрювання. Швидкий і не витратний варіант, але чи такий ефективний?

Чи можна влаштувати вентиляцію за допомогою техніки?

Є цілі вентиляційні установки, які можна використовувати як в житлових будівлях, так і в промислових виробництвах, об'єктах громадського користування. Для вентилювання окремих кімнат підійдуть пристрої поменше - вентилятори і побутові кондиціонери. У випадку із кухнею - вбудована витяжка.

Що таке функція вентиляції в кондиціонері?

В нинішніх умовах популярно залучати додаткові пристрої, бажано такі, що включають в себе кілька важливих функцій, і які займають мінімум місця. Одним з таких є кондиціонер. Режим вентиляції в кондиціонері або Режим кондиціонера FAN забезпечує перемішування повітря в приміщенні і розподіляє його по всій площі. При цьому компресор не задіяний - працює вентилятор.

Режим провітрювання в кондиціонері особливо актуальний в холодні пори року, коли тепле повітря знаходиться зверху, а холодне внизу.

Часто можна зустріти інформацію, що кондиціонер затягує повітря з вулиці і подає його в приміщення, але це не так. Стандартний Режим вентилятора в кондиціонері не має із цим нічого спільного. Дані кондиціонери проганяють через себе повітря, що знаходиться всередині будівлі.

Зв’язані статті

Зв’язані товари

Коментарі

Написати коментар