Сервіс і гарантія


Головним офіційним сервісним центром ТМ Neoclima виступає сервісний центр ТОВ «ТОРГОВА КОМПАНІЯ« ОПТІМ », який здійснює гарантійний ремонт обладнання. Наші фахівці якісно і в строк проведуть діагностику зданого в гарантійний ремонт обладнання, і в максимально короткий термін, або відремонтують несправне обладнання, або замінять на аналогічне.

Сервісний персонал офіційної компанії Neoclima Ukraine (Неокліма Україна)

Персонал сервісу регулярно проходить професійну підготовку, про що свідчать кваліфікаційні сертифікати. Спеціалізація і професіоналізм технічного персоналу забезпечує високу якість гарантійних робіт. Технічний персонал наших сервісних центрів, постійно удосконалює свої навички і освоює новітні технології, готовий Вам допомогти у всіх ситуаціях, що виникають в процесі експлуатації придбаної техніки.

Гарантійні умови Неокліма Україна - гарантія від офіційних сервісних центрів Neoclima

На всі наші товари ми надаємо гарантію відповідно до закону «Про захист прав споживачів»: безкоштовне гарантійне обслуговування в авторизованих виробником сервісних центрах (їх адреси та телефони Ви можете знайти за цим посиланням >>>). Умови і час гарантійного обслуговування для кожного виду техніки визначаються компанією-виробником.

Гарантія дійсна при наявності гарантійного талона із зазначенням моделі та серійного номера виробу / дати продажу, гарантійного терміну, печатки магазину, підпису покупця і співробітника, який відпустив товар.