Режим sleep на кондиціонері - функція sleep в кондиціонері

Режим sleep на кондиціонері - функція sleep в кондиціонері

Дата: 15.01.2021 Переглядів: 41499 Коментарі: 0

Серед різноманітних функцій, без яких складно собі уявити сучасний побутовий кондиціонер, цікавим і зручним рішенням може виявитися режим кондиціонера сну.

Які завдання він допоможе вирішити?

Sleep режим кондиціонера

Здоровий сон дуже важливий для живого організму, його самопочуття і працездатності. Разом з тим, щоб добре виспатися, потрібні певні умови по домашньому мікроклімату. Кондиціонер режим sleep або нічний режим - це автоматичне регулювання температури повітря спліт-системою в нічний час, коли ми спимо. Під час сну рух людини зводяться до мінімуму, тому інтенсивність обробки повітря знижується, температура виводиться в оптимальні показники, а рівень шуму компресора приглушується. Наявність sleep в кондиціонері не тільки зручна і корисна для здоров'я функція, вона так само вносить свою лепту і в економію правильних витрат електроенергії.

Sleep перехід кондиціонера як працює

Спочатку користувач встановлює час сну і пробудження, призначає бажану температуру для роботи кондиціонера вдень. За допомогою електронного таймера, спліт-система в нічний час буде охолоджувати на кілька градусів менше встановленого, а до момента, коли людина прокинеться, відновить роботу до заданих параметрів. Функція sleep на кондиціонері уповільнює компресор, частота обертання лопатей вентилятора буде нижче, а це значить, що і шуму від його роботи менше.

Температура кондиціонера для сну

Вже давно відомий факт, що свіжість і легка прохолода в приміщенні не тільки не шкідливі, а навіть навпаки - корисні для людського організму. Легкість, ясність розуму, енергійність, продуктивна діяльність і інше - результат якості повітря, а зокрема температурного режиму в місці знаходження людини. Те ж стосується і сну: засинати швидше, спати міцніше, прокидатися бадьорим і повним сил. Використовуйте режим сну на кондиціонері, отримуйте комфорт, зручність і економію всього лише від декількох натискань кнопок.

Налаштуйте режим sleep кондиціонера

Даний режим, як і будь-який інший налаштовується за допомогою пульта дистанційного керування (ДУ). Залежно від його різновиду, знайдіть на ньому кнопку «Sleep» окремо або через меню «Mode», поставте потрібний температурний режим роботи кондиціонера. Через натискання «Timer» відрегулюйте час сну і пробудження. Якщо ви бажаєте скоригувати напрямок повітряного потоку, скористайтеся «Swing.» «Fan» регулює саму інтенсивність повітряного потоку (більше/менше).

Зв’язані статті

Зв’язані товари

Коментарі

Написати коментар