Теплова завіса для обігріву будинку - Теплова завіса для будинку

Теплова завіса для обігріву будинку - Теплова завіса для будинку

Дата: 02.09.2020 Переглядів: 4250 Коментарі: 0

Теплова завіса Neoclima - це ні кондиціонер, ні техніка для опалення. Даний кліматичний пристрій встановлюється в отворах будівель, тим самим розділяючи внутрішній простір із зовнішнім. При цьому вхідні двері можуть бути відкритими. Утворює рівномірно спрямований прямий струмінь повітря, таким чином, що в холодний період часу тепло не виходить з приміщення і навпаки, не потрапляє всередину в літній сезон при роботі кондиціонера. Захищають від пилу, протягів, газу, комах. Зазвичай використовується в будівлях, де часто відкриваються вхідні двері: торгові центри, лікарні, магазини, кафе, ресторани, підприємства і т.д.

За типами розрізняють теплові завіси так:

 1. З водяним нагрівом - повітря, яке видає завіса, нагрівається за допомогою гарячої води. Найекономніший вид завіс, так як підключається і працює від опалювальної системи приміщення. Монтувати її складніше і дорожче в порівнянні з електричною;
 2. З електричним нагрівом - нагрів відбувається за допомогою ТЕНа або СТІТЧа. Компактні в розмірах і вазі, легко монтувати і просто експлуатувати. З недоліків - додаткові витрати на електрику;
 3. Без нагрівання - дані завіси працюють на збереження температури, яка була досягнута іншою кліматичною технікою. Використовуються в приміщеннях, де немає необхідності в теплі або для розбивки великого приміщення на зони із заданою температурною нормою. Наприклад, продуктові магазини, склади з продуктами, морозильні камери і т.д.

Повітряні завіси виробляються c можливістю монтувати в горизонтальному положенні - зверху отвору дверей і універсальні - вертикальному (збоку) або горизонтальному положенні.

За габаритами краще підбирати завісу трохи більше, щоб вона повністю перекривала дверний проріз як при вертикальному, так і при горизонтальному встановленні.

Основне призначення завіси - розділяти вуличну середу від середовища всередині приміщення, що знижує втрати тепла. Додатково повітря можна нагріти, наприклад, в зимовий час. Однак, експлуатувати теплову завісу тільки для обігріву буде неправильно. Для цих цілей потрібно застосовувати профільну техніку, яка призначена для обігріву: радіатори, конвектори, котли і т.д. в залежності від самого приміщення. Теплові завіси для будинків (приватних) та квартир використовуються вкрай рідко, так як їх експлуатація в подібних оселях не справджується.

Встановити теплову завісу в приватному будинку можна як допоміжний пристрій над вікнами або дверима. Це дозволить заощадити на опаленні та підтримати потрібний клімат вдома, збільшити ефективність роботи основної опалювальної техніки і зменшити витрати на її обслуговування.

Так само, в період міжсезоння, коли на вулиці потеплішало, а в приміщенні ще достатньо свіжо, можна застосовувати завісу для підтримки тепла.

Підсумки:

 1. Теплова завіса для приватного будинку відмінно вирішує проблему утримання потрібної температури всередині приміщення (торгові центри, кафе, ресторани, лікарні, підприємства, магазини і т.д.);
 2. Повний захист приміщення від протягів, пилу, комах;
 3. За допомогою теплової завіси можна заощадити на оплаті витрат обігрівального обладнання або кондиціонування;
 4. Кілька способів монтажу - горизонтальний і вертикальний;
 5. Різноманітний вибір завіси: з нагріванням або без нагрівання, нагрів електричний або за допомогою гарячої води;
 6. Наявність режиму захисту від перегріву або блокування;
 7. Широкий діапазон потужностей нагрівання від 4 кВт до 40,7 кВт;
 8. Максимальна висота встановлення від 1,5 до 5,5 м;
 9. Оптимальні ціни за хорошу якість TM NEOCLIMA;
 10. Офіційна гарантія на обладнання.

Підібрати завісу можна тут або звернувшись за телефоном: 0 800-50-70-25

Зв’язані статті

Зв’язані товари

Коментарі

Написати коментар