Як правильно підібрати зволожувач повітря в дитячу кімнату

Як правильно підібрати зволожувач повітря в дитячу кімнату

Дата: 03.02.2020 Переглядів: 13397 Коментарі: 0

Комфортний клімат в будинку має велике значення. Повітря, яким ми дихаємо, забруднене. Особливо, якщо ви живете в місті або будь-якому іншому населеному пункті, де багато транспорту і заводів. Хороше повітря вдома - важливо. Основа в чистоті і рівні вологості.

Дитячий зволожувач повітря

Вологість повітря - кількість води в повітрі, яким ми дихаємо. Чистота повітря - це те, що ми вдихаємо з повітрям. Тримати оптимальний баланс чистоти і вологості в приміщенні складно, але досить важливо. Якщо говорити про норми, то вологість у квартирі/будинку в зимовий час повинна становити 30-45%, а в літній - 60-65%. Можна взяти середнє значення - 50%. При недостатньо зволоженому повітрі кисень в організм проникає складніше. В таких умовах організм почне реагувати. Може виникнути ламкість волосся, нігтів, пересушені слизові, важкість дихання, слабкість і навіть запаморочення. Особливо важко сухе повітря переносять діти. Найбільш - немовлята. Недолік вологи може стати причиною поганого сну, зниження захисної реакції організму, порушення обміну речовин. Про те, як важливий зволожувач повітря для дітей доступно розповість Доктор Комаровський.

Який купити зволожувач повітря в дитячу

Піклуючись про дитину, ми як батьки, готові виконати будь-які рекомендації: частіше відкривати вікна, проводити вологе прибирання, ставити резервуар з водою для її випаровування. Це важливо, але не дуже ефективно з точки зору повноцінного зволоження. Швидше, як допоміжні методи. Для досягнення хорошого результату, рекомендується придбати дитячий зволожувач повітря. Не потрібно чекати, що зволожувач повітря зробить миттєвий ефект. Першим ділом вологою наповнюються меблі, а вже днів через 5-7 (приблизно) рівень вологи починає підніматися і в самому приміщенні.

Підбираючи зволожувач повітря для дитячої кімнати, враховуйте її площу. Щоб зволоження було результативним, потрібно обрати прилад, який буде відповідати квадратурі приміщення. Зволожувачі NEOCLIMA поділені згідно площі:

  • До 25 кв. м
  • До 35 кв. м
  • До 40 кв. м

Щоб купити хороший зволожувач повітря для дитячої, потрібно розібратися в їх видах:

  1. Ультразвуковий зволожувач. Вважаються найбільш сучасними та ефективними. Вода з резервуара потрапляє на спеціальну пластину (мембрану), яка вібрує під ультразвуком. Рідина, розпадаючись на дрібні краплі, піднімається вгору і поширюється в повітрі по кімнаті. У цього типу найвища точність вологості. Працює тихо, можна включати навіть уночі. Важливо використовувати очищену (дистильовану) воду. Вода з-під крану може спровокувати некоректну роботу і швидке забруднення фільтрів.
  2. Традиційний зволожувач. Це холодне випаровування води, яка з резервуара потрапляє на спеціальні накопичувальні елементи, і за допомогою вентилятора, який обдуває, відбувається випаровування. Ви можете регулювати інтенсивність зволоження, змінюючи швидкість роботи вентилятора. Цей тип зволожувача найпростіший і екологічний.
  3. Паровий зволожувач. Працює шляхом нагріву води, її закипання і випаровування в приміщення у вигляді пари. Викид пари більш масштабний, тому потрібно контролювати рівень вологи, щоб не перестаратися. Використовувати цей зволожувач для дітей не рекомендується, тому що він має високі вимоги правил безпеки.

Технології не стоять на місці і сьогодні вже можна зустріти кліматичний комплекс не лише з функцією зволоження, а і очищення повітря за допомогою різних фільтрів. Якщо ваші вікна виходять на жваву дорогу, живете в запиленому місці, маєте домашніх тварин, запахи тютюнових виробів, мийка повітря для дитячої підійде куди краще, ніж просто зволожувач.

Пропонуємо перегляд відео огляду на найпопулярнішу модель ультразвукового зволожувача NEOCLIMA:

Просто поставити зволожувач в дитячу кімнату недостатньо. Стежте за надходженням свіжого повітря і теплового режиму. Особливо в зимову пору, коли починається опалювальний сезон, та електричні прилади "з 'їдають" або сушать повітря. Регулярних прогулянках, правильного харчування, занять спортом тощо.

Не забувайте вчасно змінювати змінні очисні аксесуари (фільтри). Зверніть увагу, що надмірне зволоження загрожує неприємними наслідками. Від великої кількості вологи може утворитися пліснява та грибок. А вони дуже небезпечні для дитячого організму та й дорослих теж. Якщо ваша проблема навпаки в підвищеній вологості: від проблем з вентиляцією, після затоплень, стіни без утеплення з зовнішнього боку і т.д. Рекомендуємо використовувати осушувачі NEOCLIMA. Вони допоможуть прибрати зайву вологу та підтримувати потрібний баланс.

Перед тим як купити зволожувач повітря для дитячої кімнати, подбайте про гігрометр, якщо він не вбудований в зволожувач. Він вимірює рівень вологи в приміщенні.

Кліматичний пристрій чудово полегшує життя, робить його приємнішим та комфортнішим. Однак це не панацея і ліки. Якщо у вашої дитини є проблеми зі здоров'ям, перш за все рекомендуємо звернутися до лікаря. І при відсутності протипоказань підібрати зволожувач повітря в дитячу. Ведіть здоровий спосіб життя і ніякий коронавірус вам не страшний! :)

Коментарі

Написати коментар