
Помилкові твердження про зволожувачі повітря!
Зволожувач повітря - відносно новий продукт, про який більшість мало що чули. Але часто зустрічаються негативні відгуки щодо даного обладнання.
Пристрій зволожувача повітря - особливості експлуатації
З кожним днем, все більше і впевненіше в побутове користування входить не звичний товар для багатьох користувачів - зволожувач повітря.
У нашій попередній статті "Зволожувачі повітря Neoclima - як вибрати і для чого потрібен", ми розбирали що це таке за диво техніка і як її вибрати правильно для свого приміщення.
А сьогодні хотіли б поговорити і розвіяти, міфи, що часто зустрічаються, щодо зволоження повітря, а точніше приладу, який це робить.
Тож почнемо...
Міф 1. Надмірне використання зволожувача створить сирий, неприємний мікроклімат в приміщенні
Відсоток ймовірності такої ситуації практично дорівнює 0. І то, якщо мова йде про паровий зволожувач. В основному, все сучасне обладнання такого типу має вбудований гигростат, який контролює рівень вологості. Та й сам користувач, відчувши, що повітря досить вологе, може вимкнути прилад.
Міф 2. Білий наліт на меблі, при використанні ультразвукового зволожувача
Такий ефект утворюється скоріше не від обладнання, а від самої води. Часто вода з крана жорстка, з різними домішками солей, хлорки і т.д. Але в зволожувачах повітря Neoclima можна використовувати змінний картридж для очищення води, тим самим ніякого нальоту не буде утворюється.Міф 3. Зволожувач повітря поширює і забруднює повітря в приміщенні
З цим все ясно! В основному, кожен зволожувач має фільтр, стрижень або картридж, для очищення води. Звісно всі подібні фільтри необхідно міняти, згідно з інструкцією. А бак для води мити, що б не збиралися там всякого роду забруднення.
Міф 4. При наявності кондиціонера, зволожувач марний
Якраз навпаки. Не секрет, що кондиціонер - сушить повітря. Звичайно, якщо в ньому немає вбудованої функції зволоження, тоді розмова інша, але це зустрічається рідко. Правильно використовувати кондиціонер разом зі зволожувачем.
Міф 5. Зволожувач повітря шкодить здоров'ю
Цю думку пов'язано з с ультразвуковими зволожувачами. Одне слово "ультразвук" більше лякає і створює грунт для фантазій про небезпеку і шкоду здоров'ю. Вважається, що ультразвук погано впливає на домашніх тварин і людину в тому числі.
Давайте подивимося правді в очі. В зволожувачах використовується спеціально розрахований рівень звукових хвиль. Людина не здатна почути діапазон роботи ультразвукової мембрани зволожувача, рівно так само, як і кішки з собаками.
Можна впевнено заявити, подібне обладнання абсолютно безпечно для живого організму.
Приємний бонус від зволожувачів повітря Neoclima
Часто в інструкції користування до зволожувача повітря зустрічається заборона на додавання ароматних масел. Але це не про зволожувачі Неокліма.
Навіть найпростіша модель зволожувача повітря ТМ Neoclima має функцію ароматизації. Досить в спеціальний відсік додати кілька крапель ароматизованого масла і насолоджуватися приємним запахом по всій кімнаті. Це опція здатна створити особливу атмосферу в квартирі або будинку, що допоможе більше розслабитися, відпочити. До слова, іонізувати вони теж вміють. Але тільки тут необхідно підібрати правильну модель.
А детальніше, що таке іонізація повітря, можна прочитати в нашій статті "Іонізація в кондиціонерах Neoclima".
Підведемо підсумок
Сподіваємося, що після всього вищесказаного, деякі міфи про зволоження повітря, нам вдалося розвіяти. Варто пам'ятати, що прогрес не стоїть на місці і щороку створюється щось нове, або вдосконалюється старе, що б зробити життя комфортнішим.