Зимовий комплект Neoclima для кондиціонерів

Зимовий комплект Neoclima для кондиціонерів

Дата: 06.09.2018 Переглядів: 16189 Коментарі: 0

Як відомо, практично кожен сучасний кондиціонер здатний не тільки охолоджувати приміщення, але і навпаки - обігрівати його. Але абсолютно будь-який кондиціонер має пороги мінімальної температури при який може працювати в різних режимах.

Наприклад, в режимі "охолодження" мінімум +18°С, а в режимі "обігріву" - −7°С. Це стандартні температури для неінверторних кондиціонерів.

Що стосується інверторних - ситуація трохи інша. Такі кондиціонери на обігрів можуть працювати і до −25°C. І добре, коли спліт система з заводу має можливість роботи на обігрів при великих мінусових температурах.

А як правило, якщо використовувати спліт системи за межами встановленого діапазону t°С - значно скоротиться продуктивність, а то і зовсім обладнання зламається. Звісно, виробники не рекомендують і намагатися ввімкнути систему в недозволеному технічними характеристиками діапазоні температури, так як, при віходу з ладу, ніяка гарантія в таких ситуаціях буде недійсна.

Кондиціонери на обігрів сьогодні

На сьогоднішній день, все частіше, взимку, використовують кондиціонери на обігрів приміщення. Але в деяких випадках потрібно і охолодження цілий рік, наприклад, серверні кімнати або різні лабораторії.

Отже, для цих, двох різних завдань, потрібно різні низькотемпературні набори.

Варто також звернути увагу, що кондиціонер в режимі обігріву значно економніше по споживанню електроенергії ніж обігрівач. Електрообігрівач видає стільки тепла, скільки споживає, наприклад, 2 кВт тепла = 2 кВт спожитої електрики. У той час як спліт система видає набагато більше тепла, ніж споживає енергії, і різниця може складати близько 200%.

Але, що робити, коли вже встановлений кондиціонер не має технічної можливості працювати при великих мінусових температурах, а в цьому виникла потреба?

Для таких випадків і був розроблений набір спеціальних пристроїв, так званий "зимовий комплект" кондиціонера. Дане обладнання дозволяє спліт системі збільшити діапазон робочої температури в зимовий період.

Розглянемо з чого складається низькотемпературний зимовий комплект для роботи кондиціонера на обігрів:

  1. Підігрів картера компресора зовнішнього блоку кондиціонера (підтримує температуру всередині компресора на такому рівні, при якій фреон може переходити з рідкого стану в газовий, а також забезпечує м'який старт роботи компресора);
  2. Підігрів дренажу зовнішнього блоку (запобігає замерзанню піддону і вентилятора в зовнішньому блоці);
  3. Термостат (Включає і відключає зимовий низькотемпературний комплект в моменти необхідності).
  4. А для роботи спліт системи на охолодження при низькій температурі до всього вищепереліченого додається:

  5. Регулятор оборотів вентилятора (Використовується для плавної зупинки вентилятора при низьких температурах зовнішнього повітря, таким чином, запобігаючи обмерзанню і збільшує продуктивність кондиціонера).

Даний комплект підійде до будь-якого кондиціонера, будь-якого виробника. Важливо якісно і правильно встановити набір в систему.

Купити низькотемпературний комплект для кондиціонера

Компанія Neoclima представляє зимовий комплект в Україні, з доставкою 1-2 дня. Для замовлення зв'яжіться з нами по телефону 0-800-50-70-25, або надішліть запит онлайн, через сайт.

Також наші менеджери зможуть проконсультувати і відповісти на всі Ваші питання, що стосуються, обладнання ТМ Neoclima.